Eurodiena.lt

Redaktorių 2015 metų „Eurovizijos“ spėjimai

Artėjant „Eurovizijos“ dainų konkursui, „Eurodienos“ redaktorių komanda jau aštuntą kartų bandė spėti pusfinalių rezultatus.

Kiekvienas komandos narys, atsiribodamas nuo savų simpatijų, bandė objektyviai atsižvelgti į įvairius, rezultatą galinčius lemti veiksnius. Abiejuose pusfinaliuose redaktoriai išrinko po 10 šalių, kurios, jų nuomone, pasirodys finale, taip pat buvo išskirtos šalys, kurios, jų nuomone, turi mažiausiai šansų patekti į finalą.

Šalys, redaktorių nuomone, pateksiančios į finalą, pažymėtos raide P, nepateksiančios N, o turinčios mažiausiai šansų ir tikrai nepateksiančios – TN.

Kiek tikslūs buvo „Eurodienos“ komandos spėjimai ir kokie bus tikrieji rezultatai, paaiškės gegužės 19–21 dienomis.

Lentelės nuotrauką galite padidinti paspaudę ant jos.

pirmas pusfinalispng.

antras.

7 Komentarai

 1. Geriau isvis siu spejimu nedetumet. 🙂
  Arba bent TN atsisakitumet.
  Gal jus net dainu neklauset ?:)

 2. Berta gal turi kokią magišką nuojautą 😀 Vienais metais švedai irgi buvo topų viršūnėse, o galiausiai net nepateko į finalą. Tad, negali žinot kaip bus. 🙂

 3. Berta šių metų orakulė… 4 „TN”, kurie gali visi patekt ir daugybė „P”, kuriems beveik nėra šansų patekti. BRAVO.

  Mano nuomone TN variantai gali būti :
  1 Pusfinalis : Moldova, Armėnija, Suomija, Serbija, Vengrija.
  2 Pusfinalis : San Marinas, Portugalija(Pirmi du tokie lengvi, kam rinktis kitus?). Bet iš bėdos dar galima : Čekija, Šveicarija, Airija.

  Beje jau senai laikas mesti lauk tuos TN, nes kai pusfinalyje yra tik 16 dainų(pereitais metais buvo antram ir 15), tai spėti net 2 šalis kurios tikrai nepateks yra labai sunku. O va padarytumėt vietoj to kokius 3 TP(tikrai pateks) ir liktų tie patys 3 variantai.

Komentuoti