Gyvenimas po Eurovizijos

Vanilla Ninja naujienos

  • Penktadienį, ‘KIA Auto AS’ pardavė visiškai naują KIA pro_ceed automobilį roko dainininkei Lennai iš grupės Vanilla Ninja.

„Pasirinkau KIA pro_ceed savo pirmąja mašina, nes man ji labai patinka: ji sportinė, stilinga, jaunatviška ir labai patogi. Man tai yra svarbu, kad būčiau visur laiku“.
Lenna sumokėjo už šią mašiną 300 000 EEK (apie 19 000 eurų).

  • VN narė Piret Järvis (24), atrado naują ir įdomų hobį – ji pradėjo lankyti pradedančiųjų kursus golfe.
    Piret išlaikė kursus Jõelähtme ir gavo (įgaliotą, žaidimui privalomą) žaliąją kortelę.

„Golfas yra įdomus žaidimas, kurį gali žaisti didžiulėje grupėje, grynu ir tinkamu oru. Be to, čia vyksta ir mažos rungtynės“ – sako Piret.

Paprastai, pradedančiųjų kursai vyksta 4 dienas, bet Piret sudalyvavo sunkesniuose kursuose ir gavo žaliąją kortelę po 2 dienų.
Tuo tarpu, golfas buvo nevykęs žaidimas senesniems žmonėms, bet šiandien jūs visada galite rasti grupę draugiškų, jaunų žmonių.

  • VN-LINN.com, nacionalinis VN fanų klubas, organizuoja antrąjį tarptautinį Vanilla Ninja FANŲ susitikimą. Jis įvyks 2008-jų metų, spalio 11-tą dieną, nuo 15:00 Gdynia mieste (Lenkijoje). Visi fanai kviečiami prisijungti. Jeigu jūs negalite atvykti, tai jokia problema, nes tokių tarptautinių įvykių dar tikrai bus! Daugiau informacijos apie susitikimą galite rasti čia.

Už naujienas dėkojame:
http://www.vanillaninja.xz.lt/
http://www.vanillaninja.xz.lt/forumas/

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.