Vaikų Eurovizija

Paaiškėjo pirmieji nacionalinės „Vaikų Eurovizijos“ finalo dalyviai

Ką tik pasibaigė pirmasis nacionalinės atrankos į „Šokių Euroviziją“ pusfinalis. Tuo tarpu kai šmaikštieji vedėjai Rūta Lukoševičiūtė ir Jurgis Brūzga įrodė, kad kuo puikiausiai tinka vesti laidą, šeši dalyviai, norėdami gauti du kelialapius į finalą, pasirodė žiūrovų ir komisijos teismui. Šį šeštadienį komisijos sudėtyje matėme atlikėją Astą Pilypaitę, choro „Ažuoliukas“ vadovą Vytautą Miškinį, bei Arą Veberį.

Vedėjai taip pat paminėjo, kad iš viso buvo sulaukta 68 paraiškų, bet atrankoje išvysime tik 25 mažuosius atlikėjus.
Pirmoji scenoje pasirodė dvylikametė Rūta Jonaitytė ir šou studija „E-VITA“, kurių daina „Ritmas“ šią savaitę jau buvo pristatyta mūsų tinklaraštyje. Komisija atlikėjai negailėjo pagyrimų.

Antroji, su balade žiūrovus bandė sužavėti Gintarė Korsakaitė. Po jos scenoje pasirodė berniukų grupė „Kvinta“. Komisiją vaikinai sužavėjo savo energija.

Dar vieną baladę — „Jūros smuikus“, pristatė Greta Jurevičiūtė. Penktuoju numeriu pasirodžiusios ”PYPLĖS & D.” iš komisijos sulaukė kritikos, tačiau po jų pasirodžiusios merginos iš grupės „Saulės Vaikai“ buvo pagirtos už puikią nuotaiką ir energiją.

Žiūrovams bebalsuojant, savo dainą „Kai miestas snaudžia“ atliko praeitų metų Lietuvos atstovė — Lina Joy.

Susumavus komisijos balsus, paaiškėjo, kad į finalą keliauja grupė „Saulės vaikai“. Dar vieną bilietą į finalą žiūrovai skyrė ”PYPLĖMS & D.”, kurias komisija vienbalsiai buvo pripažinusi šios dienos autsaiderėmės.

Mūsų dar laukia trys nacionalinės „Vaikų Eurovizijos“ pusfinaliai bei spalio 5 dieną vyksiantis finalas, kuriame sužinosime kas važiuos į saulėtąjį Kiprą atstovauti Lietuvai.

Komisijos balsai
Vieta Dalyvis Taškai
1 „Saulės vaikai“ – „Šoksim visą dieną“ 34
2 Grupė „Kvinta“ – „Muzikos virusas“ 30
3 Gintarė Korsakaitė – „Su saule išėjai“ 26
4 Rūta Jonaitytė ir studija „E-VITA“ – „Ritmas“ 21
5 Greta Jurevičiūtė – „Jūros smuikai“ 18
6 Grupė ”PYPLĖS & D.” – „Pyplės“ 15
Žiūrovų balsai
Vieta Dalyvis Balsai
1 Grupė ”PYPLĖS & D.” – „Pyplės“ 564
2 „Saulės vaikai“ – „Šoksim visą dieną“ 276
3 Gintarė Korsakaitė – „Su saule išėjai“ 160
4 Grupė „Kvinta“ – „Muzikos virusas“ 140
5 Greta Jurevičiūtė – „Jūros smuikai“ 139
6 Rūta Jonaitytė ir studija „E-VITA“ – „Ritmas“ 133

Antras pusfinalis jau kitą šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per LTV.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

6 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aa
aa
prieš 2023 metus

Patiko man ir Egle, ir Kvinta. Abu buvo verti.

nepritarianti šeima
nepritarianti šeima
prieš 2023 metus

Labai nuvylė žiūrovų balsavimo rezultatai (čia dėl Kvintos). Būtent ši grupė buvo verčiausia išeiti į finalą. Mūsų nuomone, žiūrovai su savo balsavimu galėtų prisidėti tik nacionalinės atrankos finale, kai jau likę stipriausi kandidatai, kvalifikuotai atrinkti profesionalios komisijos. Tada išvengtume "šeimyninės" korupcijos. Žinoma, to daryti šiais metais nebegalima.

As
As
prieš 2023 metus

Ziurejom isplete akis ir ausis sia vaiku eurovizijos atranka.Deja eilini syki pas mus Lietuvoje vyksta viskas pagal senariju taip ir maniau kad Saules vaikai pateks nors nebuvo man jie verti patekimo.
Manau Kvinta buvo verta ne tik finalo bet ir pacios eurovizijos,bent jau vaikinukai kazka parode.

Laura
Laura
prieš 2023 metus

Pilnai sutinku su Audriumi. Ir man rodos, kad ten tėveliai ir mamytės prabalsavo už savo pyplius 😀 tikiuosi jie bent finale nelaimės, nors jei kažkam patinka, tai tegul.. 🙂

Audrius
Audrius
prieš 2023 metus

P.S. Pamirsau pridurti apie komisijos nari Vytauta Miskini. Sveikinu Vytautai su neitiketinama klausa;DD~ Jeigu jus nepastebejote tai berniuku grupe Kvinta tikrai dainavo 3 balsais, o ne kaip jus sakot unisonu. Tai vat, su tais savo azuoliuku berniuku choru man rodos po metu jau ir busit kurcias;D~ Tik tiek 😉

Audrius
Audrius
prieš 2023 metus

Zodziu ka zinau ant tiek tos pyples nusidainavo kad tyliu, o tas reperis tai is viso ten krv sau po nosim kazka paburbejo ir baigta. Nu zodziu, Saules vaikai buvo gal is dalies verti 1 vietos, bet ir norejosi, kad Kvinta patektu. Tie tai buvo issiskiriantys is kitu nors, savo ivaizdziu ir dainavimo stiliumi, o ne kaip Pyples issiskyre savo nusidainavimu ir t.t. Tikrai nusivyliau 1 laidos ziurovu balsu rezultatais. Is viso jauciu ten teveliai prisipirko maisa mobiliojo rysio korteliu ir pribalsavo nes net nemanau, kad kas nors is mormaliu zmoniu isgirde Pypliu ir didziojo reperio balsus galetu balsuoti uz ju grupe. Jeigu tokius kaip pyples rinksim i kipra vaziuot tai kaip ir suaugusiu eurovizijoje uzimsim "nuostabias" vietas. Aciu, nors Karinai ir Sauliui uz puikia ir garbinga 4 vieta sokiu eurovizijoje :**

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.