Eurovizija 2015 (atrankos)

Lietuvos nacionalinėje atrankoje liko trys dainos

EBU nuotr.
EBU nuotr.
EBU nuotr.

Šeštadienį paaiškėjo, kurie trys atlikėjai pateko į 2015 metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą, o pirmadienio popietę LRT paskelbė tris dainas, kurios varžysis vasario 14 dieną vyksiančiame dainos finale.

Laimingųjų dainų trejetukas:

  • „The right way“;
  • „Dangerous“;
  • „This time“.

Švedų Tinos Almqvist Hilli ir Daniel Persson sukurta daina „The right way“ užėmė antrąją vietą ir pagal žiūrovų, ir pagal komisijos balsavimą, o iš viso surinkusi 20 balų užėmė pirmąją vietą. Lietuvių Vytauto Bikaus ir Monikos Liubinaitės sukurta daina „This time“ iš žiūrovų gavo tik 6 balus, tačiau ją palaikė komisija, skirdama aukščiausią – 12 balų įvertinimą. Trečiąją vietą užėmė daina „Dangerous“. Nors ir nesusilaukė didelio komisijos palaikymo (4 balai), tačiau už dainą aktyviai balsavę žiūrovai skyrė jai pirmąją vietą ir bendroje lentelėje pakylėjo į 3-iąją vietą. Ketvirtąją vietą užėmė ir per plauką nuo finalo liko Edgaro Lubio kurta daina „Not perfect“.

Kviečiame dar kartą paklausyti šių dainų.

„This time“:

„Dangerous“:

„The right way“:

7 Komentarai

  1. Lietuva, tu vėl tai padarei! :))) Nuspėti ESC laimėtoją dažniausiai būna nesunku, o Lietuvos atrankas laimi tos dainos, kurias būnu „nurašęs”.

  2. Iš šitų tai tik „This TIme“ verta važiuot – smagi, įsimenanti melodija, taip ir norisi niūniuot. Žiauriai pozityvus gabalas. O ją geriausiai atliktų, be jokios abejonės, Vaidas.

  3. Linkyte su „Dangerous” arba duetas su „This time”…bet siaip tai didelio skirtumo nera, nes visos likusios dainos niekuom neypatingos, o atlikejai savo lygiu lb panasus. Betkokiu atveju, visiems sekmes, ypac nugaletojui, nes jos tikrai prireiks. Gaila, kad LT atrankoj vis nebuna dainu, kurios kazkuo kabintu…arba as tikrai nieko nesuvokiu…

  4. O aš kaip tik atvirksčiai šių metų atrankoje „įžvelgiau” kaip niekad perspektyvių dainų,.Pvz: Factory hurts, Not perfect, Take my love,.Nerealūs, superiniai gabalai,.This time manęs visiškai nekabino ir netgi nervino iki tos akimirkos,kol neprisijungė Linkytė ir dueto žavesys-skambesys visiškai pakeitė dainą ir netgi įprasmino ją,.Taigi vienintelį neblogą variantą,(kurio dar nespėjo pašalinti) matau ,.Tikiuosi išsiūsim duetą,.Dar visai patiko daina Dangerous Monikos atlikime,.

Komentuoti