Eurovizija 2015 (dalyviai)

Nyderlandų atstovė pristatė dainą „Walk Along“

trijntje_oosterhuis_02Dar pirmoje lapkričio pusėje Nyderlandų nacionalinis transliuotojas paskelbė, kad šalies garbę 2015 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse gins Trijntje Oosterhuis.

Šį rytą radijo laidoje „Gouden Uren“ konkurso gerbėjai pirmą kartą išgirdo Anouk, atstovavusios Nyderlandams konkurse 2013 metais, kurtą dainą „Walk Along“, kurią girdėsime ir didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje Vienoje. „Daina lengvai įsimenanti, užvedanti. Tai kiek kitokia muzika, nei gerbėjai galėjo iš manęs tikėtis, bet aš padarysiu viską, kad nugalėčiau konkurse“ – sakė pati dainininkė, o ar jai pavyks sužavėti Europą ir trečius metus iš eilės išvesti šalį į „Eurovizijos“ finalą, sužinosime gegužės mėnesį.

Trijntje Oosterhuis – „Walk Along“:

Siūlome įvertinti:

[starrater tpl=10]

7 Komentarai

  1. Iš tikrųjų labai įdomi daina 🙂 O tas monotoniškumas net sakyčiau labai tinka eurovizijai. Manau ji turėtų palikti ne menką įspūdį

  2. Nemanau kad galima kazka kalbeti apie sios dainos sansus neisgirdus kitu dainu. Si daina nera is tu kuria isgirdus uzsikabini joje nera jokio slapto ginklo, tokiu dainu kaip si buna lb nemazai.

  3. Ispudinga daina , ir isvis Olandai stebina , antrus metus is eiles bus aukstai 🙂

  4. Banalus daugelio,jau girdėtų, dainų mišinys… Nuvylė šiemet Olandija 🙁 🙁 Tikrai po pastarųjų 2 metų atstovų dainų ši per prasta… 🙁 🙁

Komentuoti