Our Sound (Azijavizija)

Kitais metais startuoja „Azijavizija“

Kitų metų vidury Azijoje vyks pirmasis „Azijavizijos“ dainų konkursas. „Asiavision Pte. Ltd“ formatą įsigijo iš EBU (Europos Transliuotojų Sąjungos).

„Šis formatas labai tinkamas Azijai ir jos žmonėms kurie myli muziką“ – sako Andreas Gerlach „Asiavision Pte. Ltd.“ vadovas.

Konkurse turėtų dalyvauti šios Azijos šalys: Kinija, Kambodža, Honkongas, Indija, Indonezija, Japonija, Laosas, Makao, Malaizija, Pakistanas, Filipinai, Singapūras, Pietų Korėja, Taivanis, Tailandas, Vietnamas.
Kurioje Azijos vietoje vyks 1-asis „Azijavizijos“ dainų konkursas – dar nenuspręsta.

Oficialus „Azijavizijos“ interneto puslapis: www.asiavision.tv

13 Komentarai

  1. Iš tikrųjų, tai turėtų būti ir Americanvision, Africanvision, Worldvision. Muzika vienija žmones. Kam kariaut? Žmonės turi draugauti, nes valstybė, turtas ir pilietybė ne tas rodiklis, dėl kurio reikia kariaut.

  2. Šaunu! Tai gal ir Rusiją ten deleguojam??? Kaip ir Azerbaidžaną, Gruziją, Turkiją, Izraelį. Ko dar nepaminėjau?

  3. Americanvision bus 🙂 Tik varžysis ne Amerikos valstybės, bet JAV valstijos. Taip pat bus konkursas šiaurės Afrikai ir Artimiesiems Rytams 🙂

    O dėl Singapūro tai oficialiame tinklalapyje jis pažymėtas dideliu skrituliu, bet oficialių žinių apie tai kaip ir nėra 🙂

  4. Įia tai puiku kad bus Asiavision dainu konkursas. gal ta nesamoninga planuojama talentu eurovizija jau pamirso 🙂

  5. Copy Paste. tikra nesamone. man vien del to ir patiko eurovizija, jog ji unikali ir vienetine. Viskas, papykau ant Siauraakiu!

  6. Nusikopijavo ! Idomu kaip padainuos tie siauraakiai kalba turetu but ge. O kokia kalba kalbes vedejai negi angliskai nesuprasim mes ju!

  7. Dar pagalvojau, gal reikia mums, lietuviams, joje dalyvauti (gal geriau sektųsi), mes gi visokius žydus tai priimam 😀

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.