Eurovizija 2009 (renginys)

Maskvoje Austrijos nebus

Pasak Austrijos laikraščio „Kleine Zeitung“, šalis nedalyvaus 2009-ųjų „Eurovizijoje“, kuri vyks Maskvoje. Nepaisant to, Austrijos televizija „ORF“ transliuos dainų konkurso finalą vyksiantį gegužės 16 dieną. Jį komentuos 2002 metų nacionalinės „Eurovizijos“ laimėtojas – Andis Knoll‘as.

Austrija pasitraukė iš „Eurovizijos“, po nesėkmingo bandymo patekti į finalą 2005 metais. Galimybė laimėti buvo suteikta 2007 metais, bet Erikas Papilaya‘s savo pasirodymą baigė pusfinalyje. Jis liko 27-as. Tuomet „ORF“ nusprendė neberengti atrankų ir nesiųsti atstovo į 2008-ųjų „Euroviziją“ vykusią Serbijoje.

Austrija dainų konkurse dalyvavo 43 kartus. Per tą laiką laimėjo tik vieną kartą – 1966 su Udo Jürgens ir Merci Chérie duetu.

Informacija: esctoday.com

3 Komentarai

 1. austrai ne *** o *** tuo labiau ne *** ,pristatytk sau, kad mes lietuva pagaliau laimejome 20'' vizijoje viena karta
  pasiunte tikraja to zodzxio prasme atstova verta padainuoti tautos niuuniaa special for
  euro tautai ir tas ishblioves visas natas netych laimy vysuu pryzu,a po metu shvente e par mum a mes apsikakoji par vysu pilvu del to kad inshkyshom suomiu zveju sikiu ir krabu gaudytojuu konfliktan ir pasiuntem ty savo vadu kad srebtu konfliktu ir ja padarinius a ty aplink viek kakutis ir krabi su silki y nie viens suomishkai nelemena, tai ar kas pas kakučius aituu sveciuosna ty po to dainuot a? tashkas a

  Redagavo Eurosavaite 2008-09-19 18:17

 2. Kokie keisti…
  Na ir kas, kad nelaimėjo?
  O kodėl privalo lbūtinai ?
  Kaip maži vaikai:)
  Nelaimėjau – nebežaisiu:D

Komentuoti