Vaikų Eurovizija

Tęsiasi Lietuvos atranka į vaikų konkursą… (papildyta)

Prieš kelias minutes pasibaigęs trečiasis atrankos į „Vaikų Eurovizijos“ konkursą pusfinalis atnešė dar du finalininkus. Tai: grupė „Girls LT“ bei trio „Mums gerai“.

Tuo tarpu Dominykas Kovaliovas jau antrus metus nepasiekė finalo.
Paskutinysis pusfinalis jau kitą šeštadienį, 19.00 val. per LTV. Lietuvos atstovą išrinksime spalio 5 dieną.

Komisijos balsai
(Laurynas Šarkinas, Augustė Vedrickaitė, Steponas Januška)
Vieta Dalyvai Taškai
1 Trio „Mums gerai“ – „Draugės amžinai“ 34
2 Monika Valiuškytė – „Muzika – Deivė“ 32
3 Grupė „Girls LT“ — „Lie-tu-va“ 24
4 Dominykas Kovaliovas – „Svajonė“ 20
5 Grupė „Boys LT“ – „Kenkėjas – kompiuteris“ 18
6 Raminta Mačytė – „Kompiuteriniai vaikai“ 16
Žiūrovų balsai
Vieta Dalyviai Balsai
1 Grupė „Girls LT“ — „Lie-tu-va“ 513
2 Monika Valiuškytė – „Muzika – Deivė“ 282
3 Grupė „Boys LT“ – „Kenkėjas – kompiuteris“ 279
4 Trio „Mums gerai“ – „Draugės amžina“ 131
5 Raminta Mačytė – „Kompiuteriniai vaikai“ 117
6 Dominykas Kovaliovas – „Svajonė“ 79
Trio „Mums gerai“ – „Draugės amžinai“:

Grupė „Girls LT“ — „Lie-tu-va“:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

11 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Raske;]
Raske;]
prieš 2023 metus

Siaip tikrai daina skirta Lietuvai. Man daina patiko, patiko atlikimas[beveik], tik labai nepatiko apranga. Galetu ja pakeisti ir viskas butu ok!;]

Inga
Inga
prieš 2023 metus

Aš už Eglę Jurgaitytę.

Inga
Inga
prieš 2023 metus

Visiškai pritariu akivaro nuomonei.

Anonimas
Anonimas
prieš 2023 metus

GirlsLT JEGA 🙂 :p PAVARYSIT :* 🙂

dzi dzi
dzi dzi
prieš 2023 metus

GirLzzz Lt – Rulezzz ;}

Anonimassss
Anonimassss
prieš 2023 metus

akivarai – jei tu jau taip ismanai apie ta muzika, apie vaiku eurovizija, tai tu prasyk gal tave priims y komisijos narius.

Anonimas
Anonimas
prieš 2023 metus

man labai liūdna,kad šaunūs ir verti dėmesio vaikai lieka antrose vietos, o laimi vidutinybės. Juk vaikai yra traumujami, jie juk patys mato ir jaučia, kad geresni iš pirmuosius…

akivaras
akivaras
prieš 2023 metus

Mielas Anonime, nesąžininga tai nebuvo, nes konkurse GALI dalyvauti pasirodymai su įrašytu back vokalu. Galima kalbėti apie tai, kad pasirodymas, žinoma, būtų aukštesnio lygio ir vertesnis dėmesio, jeigu back vokalas nebūtų buvęs įrašytas ir panašiai, bet konkurso taisyklėms tai nenusižengia. Gyvai skambėti privalo tik pagrindinis balsas.
Galite neabejoti, vėliavas pažinau, tačiau kitos bent jau buvo europietiškos, todėl tai dar pasirodė suprantamas, nors ir nenaujas reiškinys "Eurovizijoje". Tačiau, atleiskite, Jūsų idėja, matyt, buvo pernelyg giliai paslėpta ir išreikšta pernelyg subtiliais būdais, kad ją suprastų vargšai mirtingieji, sėdintys priešais televizijos ekranus. Na, o galbūt paprasčiausiai turėjau atidžiau stebėti pasirodymą ir sekti dainos tekstą, nes žodžių apie emigrantus, deja, nenugirdau. Gerai, dėl to galbūt kaltas paprasčiausias mano neatidumas.
Tačiau kalbant apie įvaizdį.. Matot, tam, kad visa atrodytų subtiliai, ir reikia atrasti aukso vidurį tarp tautinių rūbų su rūtų vainikėliais – ne, jie tikrai netiktų šitokiai dainai – ir tokio įvaizdžio, kokį regėjome scenoje vakar. Iš tiesų, subtilumo ten buvo mažai. Ypač, lyginant su visomis kitomis, nederėjo centrinės atlikėjos išvaizda. Nors ir apskritai, tas "ale" hipių įvaizdis tikrai ten buvo mažumėlę nei į tvorą, nei į mietą. Manau, jau vien atsisakius tokio perkrauto įvaizdžio – jis tikrai buvo perkrautas ir todėl rodėsi neskoningas: hipės, princesė per vidurį, kitų šalių vėliavos ant nugarų ir "Lietuva, Lietuva..". Mūsų šalis meldžia ko nors bent kiek solidesnio – taigi, jau vien atsisakius tokio perkrauto įvaizdžio pasirodymas turėtų atrodyti bent kiek brandesnis. Kol kas toks neatrodė, tuo labiau jeigu pridursime tai, kad pats patriotiškasis dainos tekstas nebuvo žiburiuojantis deimančiukas, bet dėl šito.. tiek jau to, sakysim, konkursas vaikų kūrybos, o ne didžių poetų ir kompozitorių.

Anonimas
Anonimas
prieš 2023 metus

Tikriausiai, gerbiamasis Jums nesuprasti, kad buvo dainuojama apie Lietuvą ir žmones emigrantus, kurių daugiausia yra JAV, Airijoje, Anglijoje ir Ispanijoje, ką ir simbolizavo vėliavos. Kurių kitų tikriausiai nelabai pažinote, todėl ir nesupratote minties. Tikriausiai jums gerbiamasis norėtusi rūtų vainikėlių ir tautinių rūbų. Bet čia tai ir būtų banalu.. O Paskutinė mergaitė, kuri dainavo apie muzika, žaidė neteisingom taisyklėm, pas ją buvo tiek įrašytą backų daug, kad ojojo. Nesiginčiju ji buvo verta išeiti į finalą labiau nei Mums gerai grupė, bet komisija nėra kvailių kompanija ji išgirdo, kad dainuojama nesąžiningai. Džiaugiuosi, kad nugalėjo teisybė!!!

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Miroslavas</a>
prieš 2023 metus

Turint omeny tai, kad didelę žiūrovų balsų dalį sudaro mažųjų atlikėjų giminės, draugai, pažįstami, nereikia stebėtis.
Kai laida nesulaukia didelio dėmesio ir balsuoja mažai žiūrovų, tai susidaro sąlygos pripirkti kortelių ir tokiu būdu "nupirkti" vietą finale už kelis šimtus litų 🙂
Aš nekalbu konkrečiai apie kažką iš dalyvių, tik sakau, kad tokios sąlygos yra… 🙂

akivaras
akivaras
prieš 2023 metus

Gerai, mielieji, atėjo laikas man pareikšti savo pasipiktinimą. Perspėju, jog reikšiu tik savo subjektyvią nuomonę.
Visų pirma metu akmenį į kompetentingosios komisijos daržą. Brangiausieji mano, iš tiesų, kur gi toji jūsų kompetencija prapuolė? Antrą sykį atmetate tuos, kurie, mano nuomone, buvo verčiausi užimti pirmąją vietą. Gerbiamas V. Miškini, šitaip skatinantis berniukų dainavimą ir pasirodymus scenoje, kas gi taip staiga pakeitė Jūsų nuomonę?
Taigi pirmojoje laidoje komisija išrenka pasirodymą, kone identišką jau syki dalyvavusiajam „Vaikų Eurovizijoje“. Argi ne Jūs turėtumėte suprasti, jog jeigu vieną sykį pasirodymas nesulaukė didelio pasisekimo, nereikėtų kitais metais vėl siųsti kone lygiai tokio paties?
Esu šiokį tokį muzikinį išsilavinimą turintis žmogus ir galiu drąsiai teigti, jog paskutinis trečiosios laidos pasirodymas tikrai buvo profesionaliausias. Taigi Jūs, komisija, komentuodami pareiškiate, jog anas pasirodymas Jums patiko labiausiai, tačiau išrenkate kitą kolektyvą – mergaites, žinoma, šaunuoles, tačiau į itin aukštą vietą, ko gero, negalinčias pretenduoti. Ką gi, joms dar viskas prieš akis ne tik gyvenime, bet ir toje pačioje „Vaikų Eurovizijoje“.
Grupę „Kvinta“ išvydau, regis, D. Bilevičiūtės organizuotame konkurse, vykusiame pavasarį Moksleivių rūmuose. Pasirodėte puikiai, mielieji, ir vokaline, ir choreografine prasme – mano simpatijos jums. Jau pirmojoje laidoje, manau, buvote verti pergalės, bet jeigu jau nepasisekė tuomet, vyliausi, jog šį kartą, drauge su Monika, tikrai palenksite komisiją į savo pusę. Šioks toks suklupimas paskutiniame sakinyje – visada įmanomas ir ištaisomas dalykas, be to, lyginame su visų dalyvių pasirodymais ir kalbame apie viso kūrinio lygį bendrai. Deja, komisija, matyt, tikėjosi kad sulauksite didesnių žiūrovų simpatijų.
O štai žiūrovų pasirinkimas mane tiesiog šokiravo. Kartais geriau jokių dainų apie Tėvynę, negu banalios ir tuščios. Nežinau, ką reiškia keturių į hipes ar dar nežinau ką pretenduojančių mergaičių bei vienos princesės per vidurį įvaizdis, dainuojant apie Lietuvą. Ir kuo dėta JAV (jeigu akys manęs neapgavo) vėliava ant nugaros, pretenduojant patekti į „Eurovizijos“, o ne „Tegyvuoja Dėdulė Semas – Amerika“ dainų konkursą. Galbūt aš kažko nesuprantu, tačiau mielųjų tautiečių balsavimai mane dar, dar ir dar kartą nuvylė. O jums, mergaitės, patarčiau finalui kiek pakeisti įvaizdį, nes bedugniai Čepkelių raisto akivarai ims ašaroti dėl gadinamo mūsų ir mūsų protėvių žemės įvaizdžio. Patriotizmas gerai tol, kol jis nuoširdus.((:

P.S. balsavimas VISOS laidos metu, o ne po jos, yra netikęs dalykas.

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.