Eurovizija 2014 (renginys)

Energingą Italijos pasirodymą nustelbė vokalo netobulumai

Sander Hesterman (EBU) nuotr.

Iš Kopenhagos praneša „Eurodienos“ reporteris Miroslavas

Sander Hesterman (EBU) nuotr.
Sander Hesterman (EBU) nuotr.
Sander Hesterman (EBU) nuotr.
Sander Hesterman (EBU) nuotr.

Po valandos pertraukos Refshaleøen salą drebino charizmatiškoji Emma iš Italijos. Su ja scenoje kartu pasirodo vaikinų muzikos grupė, kurios nariai vilki šviesiais kostiumais su berankove viršutine dalimi. Jiems ant galvų – laurų vainikai. Italijos atstovė savo finalinę aprangą šiandien paliko paslaptyje.

„La Mia Città“ kūrinio metu ekrane dominuoja balta, šviesiai mėlyna ir geltona spalvos. Kamera ritmingai kaitaliojama su stambiu atlikėjos planu ir visos scenos vaizdu. Emma nenustygsta vietoje ir be šokėjų pagalbos dovanoja žiūrovams itin dinamišką pasirodymą, vienu metu net ropodama scenos link.

Nepaisant visų teigiamų dalykų, mergina pademonstravo, ko gero, blogiausią vokalinį atlikimą iš visų konkurse dalyvaujančių šalių. Ar tai nesutrukdys Italijai ketvirtą kartą iš eilės patekti į pirmą dešimtuką, sužinosime jau gegužės 10 dieną.

4 Komentarai

  1. Bet tai čia jau per nelyg šališkos nuomonė visur. Come on, tiek Rusija, tiek Italija daugeliui internete patinka, nesikabina prie balso, kaip tik giria, ir manau, bus aukštai.

  2. man italija atrodo pervargusi 🙁 nejaučiu jokios energijos, tikėkimės, tai laikinai

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.