Eurovizija 2014 (renginys)

Areną drebino spalvingieji islandai

Iš Kopenhagos praneša „Eurodienos“ reporteris Miroslavas

Islandija 1
Thomas Hanses (EBU) nuotr.
Islandija 2
Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Po lyriškos Švedijos į Refshaleøen salos buvusiose dirbtuvėse įrengtą areną žengė gerą nuotaiką skleidžiantys islandai. „Pollapönk“ ketveriukė vilki jau jų simboliais tapusius spalvotus sportinius kostiumus, kuriuos, galima numanyti, išvysime ir pusfinalio metu.

Šių metų scena bei šviesos puikiai papildo nuotaikingą „No Prejudice“ dainą, tačiau to paties negalima pasakyti apie kameros darbą, kuris tarsi šiek tiek velkasi iš paskos ir nepaveja energingo dainos ritmo. Tiesa, tai yra tik pirma repeticija ir techniniai dalykai dar yra pataisomi.

Vokalinis Islandijos atlikimas nekelia abejonių, tačiau, ar išvysime šalį finale, kol kas sunku spręsti. Kūrinys nėra itin mėgstamas „Eurovizijos“ gerbėjų, o lažybininkai šalies galimybes vertina atsargiai. Kad ir kokia baigtis lauks Islandijos kitą savaitę, pasirodymas puikiai paįvairins pirmąjį pusfinalį.

6 Komentarai

  1. Baisu,viena is blogiausiu dainu nevertu net finalo! Man net bloga nuo sios dainos…

  2. Čia Inculto kopija(ypač viena vieta link galo). Labai tikiuosi, kad nepateks.

  3. Aš tai labai pasipiktinau,kai pamačiau,kad jie panaudojo Inculto idėja.Nejaugi sunku sugalvoti ką nors naujo,ko nors nematyto? Man tiesiog užverda kraujas,kai pamatau ką nors nukopijuoto.Man nepatinka,nes daug jau tokių mačiau.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.