Eurovizija 2014 (renginys)

Choreografiją scenoje demonstravo Estijos atlikėja Tanja

 Iš Kopenhagos praneša „Eurodienos“ reporteris Miroslavas

Estija 1
Thomas Hanses (EBU) nuotr.
Estija 2
Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Savo pirmąją repeticiją šiandien turėjo ir Estijos viltis Tanja. Merginos pasirodymas neturi ryškių skirtumų, lyginant su matytu „Eesti Laul“ nacionaliniame finale. Tanja scenoje yra kartu su savo šokėju. Toliau už scenos pasirodymui taip pat talkina žiūrovams nematomi (ir kol kas nelabai suderinti) pritariantieji vokalai.

Vaizdo apipavidalinimas primena gerai apšviestą šokių aikštelę. Nors pora šiandien vilki ne sceniniais rūbais, galima daryti prielaidą, jog kitą antradienį vyksiančio pusfinalio metu estai prieš žiūrovų teismą žengs apsirengę baltai.

Nors kai kuriose itin judriose numerio vietose Tanjos balsas sudreba arba yra pernelyg rėkiantis, su savo užduotimi atlikėja susitvarko gan gerai.

Estijos trys minutės atrodo kaip neblogas „So You Think You Can Dance“ pasirodymas, kas, ko gero, pridės šaliai papildomų taškų ir ketvirtą kartą iš eilės padės patekti į finalą.

4 Komentarai

  1. Lorreen copycat 🙂 Atleiskite,bet šį kartą noriu,kad Estija nepatektų į finalą 😉

  2. kai klausiau dainą, jau pastebėjau, kad yra panašumų su Loreen, galvojau, nu gal čia šiaip, bet va kai šokį paėmė tai sakau viskas jau, čia gryna kopija 😀 tiek muzikaliai, tiek pasirodymo prasme čia gryna kopija

  3. Kokia čia dar kopija -_- Šokis visiškai skiriasi nuo Loreen šokio :p Ir viskas čia gerai, man patinka 😉

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.