Eurovizija 2014 (dalyviai)

Lažybininkai vienbalsiai prognozuoja pergalę Armėnijai

Likus tik vienam mėnesiui iki to laiko, kai Danijos sostinėje prasidės pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kviečiame žvilgtelėti, kaip konkurso dalyvių galimybes vertina lažybų bendrovės.

Jau trečius metus iš eilės nuomonė dėl konkurso lyderio sutampa. Juo šiemet tituluojamas armėnas Aram MP3. Kaip ir praeitais metais, lažybininkai prognozuoja aukštas vietas Švedijai, Danijai ir Norvegijai. 2013 m. buvo apsirikta tik su Švedija, kuri užėmė 14 vietą. Geriausiųjų penketuką užbaigia Vengrijos atstovas.

Bendras kelių didžiųjų Europos lažybų bendrovių sąrašas pagal siūlomus pergalės koeficientus šiuo metu atrodo taip:

2
Arnos Martirosyan nuotr.
 1. Armėnija;
 2. Švedija;
 3. Danija;
 4. Norvegija;
 5. Vengrija;
 6. Ukraina;
 7. Azerbaidžanas;
 8. Jungtinė Karalystė;
 9. Belgija;
 10. Rumunija;
 11. Rusija;
 12. Graikija;
 13. Italija.

Lietuvos šansai laimėti konkursą, kaip įprastai, vertinami kukliai, tačiau ne blogiausiai. Prasčiau yra vertinamos dviejų šalių – Makedonijos ir Portugalijos – galimybės. Pusfinalyje Vilijos Matačiūnaitės atliekamai dainai „Attention“ prognozuojama 12 vieta.

Kitų Baltijos valstybių galimybės laimėti „Euroviziją“ vertinamos šiek tiek geriau: Latvijai skiriama 31 vieta, o Estijai pranašaujamas nesunkus patekimas į finalą ir 19 vieta jame. Kitos Lietuvos kaimynės – Lenkija ir Baltarusija – užima, atitinkamai, 20 ir 34 vietas.

Nors lažybininkai dvejus metus iš eilės teisingai nuspėjo „Eurovizijos“ laimėtoją, verta prisiminti, kad kasmet pasitaiko atvejų, kai stipriai apsirinkama. Praėjusiais metais aukštai vertintos Vokietijos, Baltarusijos, Gruzijos ir jau minėtos Švedijos atstovų dainos net nepateko į geriausiųjų dešimtuką.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

29 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
geriausios
geriausios
prieš 9 metus

Romunija Vengrija Švedija

Teta
Teta
prieš 9 metus

Armenija The Best

Adg
Adg
prieš 9 metus

Nereikia nuvertinti Makedonijos jos gera daina!

adg
adg
prieš 9 metus

o kur Izraelis ir Airija

Hideo
Hideo
prieš 9 metus

Mano Top 10:
1. San Marinas
2. Azerbaidžanas
3. Rumunija
4. Vengrija
5. Graikija
Labai būtų šaunu jei bat kas iš šių šalių šiemet nugalėtų 🙂
6. Airija
7. Makedonija
8. Estija
9. Portugalija
10. Izraelis
Nebus blogai jei ir iš visio šio dešimtuko kas nors laimės 🙂

Ukrainą palyginus su praeitų metų Zlatos daina, šiemet nuvylė ://
Praeitais metais Ukraina buvo mano Top 10 4 vietoj 🙂 Šiemet man deja silpnokai iš Ukrainos pusės.

Rusija, nors dvynių daina ir graži, bet, u žtai kad Rusija, negaliu jų palaikyt. Ka norit tą sakykit 😉

Tikiuosi bent šiemet San Marinas tikrai pateks;)
Pirmais dalyvavimo metais Valentina su savoSocial Network Song man tikrai kėlė juoką, nors melodija nebuvo tokia jau prasta, be i finala nebuvo verta patekti.
Antraisiais dalyvavimometais (2013) su daina Vola (Crysalide) jau buvo verta patekti ifinala ir i Top 10 🙂 Buvo mano Top 10 2 vietoj. tuomet Azerbaidžanas buvo geriausias ir užėmė mano tope 1 vietą :))
Na o šiemet trečiaisais savo dalyvavimo metais, Ji mane išties sužavėjo savo dainos melodingumu ir gražumu :)) ir susikeitė tope su Azerbaidžanu vietom 🙂 Linkiu didelės sėkmės jai šiemet patekt bent i finalą ir i top 10 🙂 nors ta vieta ir 10 būtu tai jau jai būtų aukštas pasiekimas :))

Na o Lietuva mano tope paskutini kart buvo kai Eurovizija vyko Azerbaidžane, T.y. Donny Montel – Love Is Blind. :)) Labai išties norisi kad Lietuva pasiektų geresne vietą ir už LT United rezultatą? 🙂 bet tikiuos tai bus ne su ta tuščia Vilijos daina 🙂 nuobodi klausytis man ji, Atleiskit man, Vilijos gerbėjos ir gerbėjai 🙂 ir Pati Vilija 🙂

Ir beje pastebėjau kad baigiasi balkanizacija ir prasideda skandinavizacija :DD

LTU
LTU
prieš 9 metus

uz ukraina tikrai nedaug kas baalsuos, nes jai butu ne pats tinkamiausias metas rengti konkursa, kaip ir fiba europe 2015.

j
j
prieš 9 metus

o man italė laimės, nes jos dainoj didžiausia energetika 🙂
tokios dainos veža

WalkingDead
WalkingDead
prieš 9 metus

Balsuos uz :
Ukraina – nuskriaustieji;
Danija – what a great show. uz tai kad danijoj vyksta..
ai nu ir UK daina? man ten labiau i koki europos vaiku gynimo fondo himna nesa..
Tegu lenkai laimi 😀

x
x
prieš 9 metus

to vb. Vengrija arba Svedija laimes, skirtumas tarp gautu balu bus minimalus, tarp siu valstybiu, tarp 1 ir 2 vietos

VB
VB
prieš 9 metus

Mano top 10 toks:

1. Vengrija
2. Švedija
3. Armėnija
4. Norvegija
5. Rumunija
6. Danija
7. Lietuva
8. Graikija
9. Prancūzija
10. –

Tai, kad parašiau Lietuvą septintą, nereiškia, kad tokią vietą turėtų užimti, bet laimėti turi VENGRIJA.

bus
bus
prieš 9 metus

Šiaip gal ir nieko daina Armenų, bet tikrai neverta nugaleti.

Mikis
Mikis
prieš 9 metus

Nesuprantu ko jums nepatinka Armėnijos daina? Daina tikrai daug geresnė negu Švedų, Azerbaidžano ar Rusijos. Ir aš sutinku su Skaistusia jeigu čia atsirado žmonių kuriems ji nepatinka tai nereiškia, kad ji nepatinka kitiems 😛 X varyk nevaręs bet tu irgi nevaidink čia visažinio 😀 visi mes esame lygus 😛 P.s kitą kartą geriau naudok lietuviškas raides 😛

Skaistusia
Skaistusia
prieš 9 metus

To X: prie ko čia vaizdo klipas? Gal tau priminti, su kokiomis dainomis Serbija, Rusija laimėjo? Ir Armėnų daina yra daina daug geresnė negu Švedų. Jeigu čia atsirado tokių kuriems nepatinka Armėnijos daina, tai nereiškia, kad ji nepatinka kitiems.

x
x
prieš 9 metus

Skaistusia, nevaidink cia visazines, nelaimes ta Armenija, cia ne vaizdo klipu konkursas, o dainos, o daina visiskai primityvi ir niekuo neissiskirianti, nera buve, kad tokia daina nugaletu, tingiu tau aiskinti pagal ka sudaromi tie koeficientai, bet lazybose ne visada laimi tas kas prognozuojama, kitu atveju lazybu kontoroms nebutu pelno.

Skaistusia
Skaistusia
prieš 9 metus

P.S keista, kad šiame tope nėra Izraelio nes jo daina tikrai daug geresnė negu Danų, Švedų ir Ukrainiečių 😛 😀

Skaistusia
Skaistusia
prieš 9 metus

Kad laimės Armėnija tai šimtas procentų 😀 Na, o kas liečia Danija, Švedija, Rusija ir Ukraina tai labai abejoju, ar jos laimės gal finale jos ir bus bet finalo dešimtuke tai labai abejoju 😛

j
j
prieš 9 metus

armėnija labai lieva daina šiais metais. vieną kartą perklausiau ir pamiršau.

dzeikaS
dzeikaS
prieš 9 metus

Tiesiog pagal lazybininkus Aram mp3 atrodo kaip koks Justin Bieberis pries vaiku darzelio vaikus.

bus
bus
prieš 9 metus

* geresnes uz musu

bus
bus
prieš 9 metus

tegu nejuokina tie lazybu punktai, tai ka pagal juos , laviu, baltarusiu ir ir gruzinu, sveicaru geresnes dainos?Pffff, is vis Gruzijos ir Latvijos, dainos,yra baisiausos,

Filip
Filip
prieš 9 metus

Tie kas domisi lazybu kontoromis ar koficiantais supras. Pastacius uz Aram m3 tai yra (Armenija) tu paprasciausiai beveik nieko negauni tai tas pats kas pastatyti ir atsiimti savo pastatytus pinigus. Tokio atotrukio tokio ryskaus faorito dar neteko matyt. Jei jis nelaimes tai bus vertinama kaip sensacija, katastrofa. Nezinau kodel sis atlikejas ir jo daina taip atitrukusi lazybu kontorose bet jie nepalieka kitiem sansu. Na jeigu ziurint i Svedija tai dar super sensacija lazybuose nebutu kad ji laimetu bet va toliau jau ziaurus kofai.

sari
sari
prieš 9 metus

LTU apie LT taip nusisnekejai kad net juokas neima. Ukraina kisa cia aukstai del to kad jie nuskriaustieji ir gali gauti tu tasku kaip paramos.. Visi kiti mazdaug panasu i gera puse gal kiek danas per aukstai graikai auksciau galetu pakilt siek tiek Armenai gali laimet sutinku bet manau kad laimes Vengrija.

LTU
LTU
prieš 9 metus

lol, nu sorry, ne tokios jau ir skirtingos, jei vienbalsiai jie už Armėniją. Geriausiu atveju Armėnija paims 3 vietą, Ukraina už top 15 ribų (ir tik dėl politinių priežasčių), o Lietuva ne tik, kad pateks į finalą, bet ir į top 10 paklius, jei ne į top 5 😀

lol
lol
prieš 9 metus

Visu nuomones skirtingos, atsigaukit

Ma
Ma
prieš 9 metus

Nesamone…Tie lazibininkai ir per atrankas sate uz Mia ir Vaida, o va jum ir Vilija laimejo

Vee
Vee
prieš 9 metus

juokaujat?:D Kuo ta Armėnija taip patiko? Italija, Ukraina, Rusija tikrai aukščiau bus.

LTU
LTU
prieš 9 metus

Jau ir Armėnija smarkiai pervertinta… Skiedalai.
Ukrainos laikrodis (tick tock) neturi šansų net į 15-uką patekt, jie gal juokauja? Ar dainų net normaliai neklausė? 😀 siaubas 😀

Deividas
Deividas
prieš 9 metus

Danija 3 vietoj? Smarkiai pervertinta, manyčiau…

nestas
nestas
prieš 9 metus

nelogiška, mūsų daina blogesnė už Latvijos, Gruzijos, Baltarusijos, Islandijos it t.t, tegul neskiedžia nėra jau taip ir blogai 😀 kaip ir pernai užpernai ir už-užpernai mes jug neturėjom patekti i finala, bet … 😀