Eurovizija 2014 (dalyviai)

Austrija pristatė savo kūrinį „Rise Like a Phoenix“

Conchita
ORF/Thomas Ramstorfer nuot.

Šiandien Austrijos atstovė Conchita Wurst pristatė savo „eurovizinį“ kūrinį „Rise Like a Phoenix“. Ekstravagantiškos išvaizdos atlikėja dainą visai Europai pristatys antrajame dainų konkurso pusfinalyje, gegužės 8 dieną.

Primename, kad 2006 metais Conchita dalyvavo Austrijos televizijos projekte „Starmania“, kur užėmė antrąją vietą, nusileidusi tik Nadinei Beiler (Austrijos atstovei 2011 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse), o 2011 metais pasirodė konkurse „Die große Chance“. Atlikėja taip pat 2012 metais dalyvavo nacionalinėje Austrijos atrankoje ir užėmė antrąją vietą.

Šiuo metu vienintele nepaskelbta šių metų konkurso daina liko Rusijos „Shine“ , tačiau jau netrukus galėsime džiaugtis galėdami išklausyti visus 37 „Eurovizijos“ kūrinius.

Conchita Wurst – „Rise Like A Phoenix“:

12 Komentarai

  1. Nesu homofobiskas, bet atrodo ji(jis) neestetiskai. Kodel moteris-vyras su barzda, o ne pvz moteris-dramblys su didelem ausim. Retoriskas klausimas. Daina siaip sau, nesuzavejo.

  2. Aš nesu prieš transseksualus ar kitas orientacijas, bet jo/s barzda tikrai man sukelia neigiamą įspūdį.

  3. 😀 😀 😀 siaubas, jau visai žmonės nežino kaip išsiskirt..

  4. įdomu, gražiausiojo rinkimuose dalyvaus dalyvės ar dalyvio kategorijoje

  5. Labai grazi daina ir balsas ypac :))) esu ne pries hom ir tranc bet ispudzio jis nepadare,nes jo isvaizda labai keista ir kaip moteris nelabai,nes rankos tokios ir peciai raumeningi (dar barzda 😀 ) o siaip labai grazu.

Komentuoti