Eurovizija 2014 (atrankos)

Norvegijos pasirinkimas – lyriškasis Carl Espen ir „Silent Storm“

carl espen
Carl Espen (NRK nuotr.)

Šį vakarąOslo  „Spektrum“ arenoje įvykusio nacionalinės atrankos finalo metu paaiškėjo šių metų Norvegijos atstovas. Juo tapo potencialiu „Eurovizijos“ laimėtoju jau įvardijamas Carl Espen, kuris antrajame pusfinalyje Kopenhagoje pristatys kūrinį „Silent Storm“.

„Melodi Grand Prix“ finale iš viso pasirodė 9, pusfinalius įveikę, atlikėjai. Po pirmo etapo keturi, sulaukę daugiausia palaikymo, pateko į superfinalą, kuriame žiūrovų balsai pasiskirstė taip:

  1. Carl Espen – „Silent Storm“ (53 712 balsai);
  2. Linnea Dale – „High Hopes“ (39 086 balsai);
  3. Mo – „Heal“ (37 405 balsai);
  4. Knut Kippersund Nesdal – „Taste of You“ (27 757 balsai).

Carl Espen gimė 1982 metais Bergene, vakarų Norvegijos regione. Būtent iš čia finale atlikėjas sulaukė daugiausia balsų. Nors muzikinį talentą vaikinas atrado jau seniai, iki pat šių metų „Eurovizijos“ atrankos atlikėjas nebuvo žinomas plačiai Norvegijos publikai. Pastaruosius 12 metų Carl užsiima dailidės amatu. Ankstyvoje jaunystėje vaikinas tarnavo Norvegijos kariuomenėje, 6 mėnesius praleido misijoje Kosove.

Įdomu tai, jog šiuo metu, kartu su Armėnija, Norvegijos šansai laimėti „Eurovizijos“ konkursą lažybininkų vertinami geriausiai. Ar Carl Espen iš tiesų pavergs visą Europą, sužinosime jau gegužės mėnesį.

Carl Espen – „Silent Storm“:

7 Komentarai

  1. labai neblogai. tik atlikejo vokalas erzinantis ir vaizdelis nekoks. bet bus aukstai, manau

  2. Na palyginus su kitais dalyviais tai geriausiais variantas

  3. Daina geresnė už atlikėja. Atlikėjas neišspaudžia iš šios dainos tiek, kiek būtų galima. Bus aukštai, bet kaip laimėtojo jo nematau.

  4. Desimtuke si daina tikrai bus, bet iki penketuko jai truksta, sia daina turetu dainuoti atlikeja turinti labai stipru vokala kuri galetu isspausti viska is sios dainos, o isspausti tikrai dar daug ka galima.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.