Eurovizija 2014 (dalyviai)

Pristatytas romantiškasis Aram Mp3 kūrinys „Not Alone“

Aram_mp3_1
Aram MP3 (Public Television of Armenia nuotr.)

Po daugiau nei 2 mėnesių laukimo Armėnijos „Eurovizijos“ atstovas pagaliau pristatė dainą, su kuria pasirodys pirmajame konkurso pusfinalyje, gegužės 6 dieną. Kūrinys „Not Alone“ yra romantiška baladė su moto „Nepasiduok dėl meilės“.

Aramas Sarkisijanas, geriau žinomas savo slapyvardžiu Aram Mp3, gimė 1984 m. balandžio 5 d. Jerevane, Armėnijoje.  Šiuo metu Aramas yra vienas populiariausių šalies atlikėjų. Vyras užsiima ne vien tik dainavimu, jis taip pat kuria muziką, vaidina, yra aktyvus šou pasaulio atstovas. Dabar Aram Mp3 su žmona augina sūnų. Kanalas „Armenia 1“ praėjusių naujųjų naktį paskelbė, kad šiai asmenybei buvo suteikta garbė nešti savo šalies vėliavą į Kopenhagą.

Praėjusiais metais Armėnijai atstovavo roko grupė „Dorians“ su kūriniu „Lonely Planet“. Atlikėjai pateko į konkurso finalą, jame surinko 41-ą tašką ir užėmė 18-ą vietą.

Kviečiame Jus pasiklausyti kūrinio „Not Alone“

9 Komentarai

  1. WOW. Visiskai nesitikejau sito is Armenu. Pradzia tiesa sakant migde, bet dubstepas iskart pazadino, net siurpas nubego nugara. Manau Jiems pasiseks. Stipri daina.

Komentuoti