Eurovizija 2014 (dalyviai)

Septintas kartas nemelavo – Sanna Nielsen vyksta į „Euroviziją“

Sanna
Olle Kirchmeier/SVT nuot.

Šį vakarą Stokholmo „Friends“ arenoje surengtame Švedijos nacionalinės „Melodifestivalen“ atrankos finale pergalę išplėšė ir gegužę kaimyninėje Danijoje pasirodys Sanna Nielsen su kūriniu „Undo“. Tai paaiškėjo susumavus žiūrovų ir tarptautinės komisijos iš 10-ties šalių balus, o vos per plauką nuo pergalės liko Ace Wilder.

Iš viso pasirodė 10 dalyvių, pasirodymus renginyje taip pat dovanojo buvę šalies atstovai – Marie Bergman, Charlotte Perelli, Malena Ernman ir Robin Stjernberg. Atlikėjai scenoje dainavo legendinės grupės „ABBA“ kūrinius, kadangi šiemet sukanka lygiai 40 metų nuo kolektyvo pergalės „Eurovizijoje“ su „Waterloo“.

Nugalėtoja tapusi 29-nerių Sanna Nielsen laimę nacionalinėje atrankoje anksčiau bandė net šešis kartus – 2001, 2003, 2005, 2007, 2008 ir 2011 metais. Arčiausiai pergalės mergina buvo priartėjusi 2008 metais, kuomet su kūriniu „Empty Room“ užėmė antrą vietą.

Sanna savo jėgas išbandys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 6-ą dieną. Atlikėja pasirodys pirmoje renginio pusėje.

Galutiniai finalo rezultatai:

 1. Sanna Nielsen – „Undo“, 212 balų;
 2. Ace Wilder – „Busy Doin’ Nothin’“, 210 balų;
 3. „Alcazar“ – „Blame It On The Disco“, 110 balų;
 4. Helena Paparizou – „Survivor“, 84 balai;
 5. Linnus Svenning – „Bröder“, 83 balai;
 6. Yohio – „To The End“, 82 balai;
 7. Ellen Benediktson – „Songbird“, 61 balas;
 8. Oscar Zia – „Yes We Can“, 53 balai;
 9. „Panetoz“ – „Efter Solsken“, 31 balas;
 10. Anton Ewald – Natural“, 18 balų.

Sanna Nielsen – „Undo“:

24 Komentarai

 1. Nemanau, kad Ace Wilder geriau. Labai jau skystas ir netvirtas jos balsas. Netgi įrašyti pritariamieji balsai nelabai jai gelbėjo, tai kas būtų buvę su gyvais pritariančiais… O pati daina tai nieko. Vasaros hitas, sakyčiau, gal ir būtų užsisukęs radio stotyse, bet iki pergalės Eurovizijoj dar toloka…

 2. Nu geras pasirinkimas Sanna jau tiek kartu megino ir pagaliau laimejo su sia geriausia daina parasyta jai. Gaila Ace Wilder siek tiek labai ne daug atsiliko daina tokia issisokanti butu inesusi sviezumo i Danija. Yohio irgi gaila kadangi pernai ten tik per komisija nelaimejo dabar manau ziurovai jau net nebebalsavo pamate kad vel komisija ji nuskandino. xD Na ka siaip viskas kaip ir turejo buti 🙂

 3. Na, šįkart rezultatai nenustebino. Nei dėl pirmos vietos, nei dėl bet kurios kitos. Nugalėtojų daina neprasta, bet man ji pernelyg švediška, pernelyg dirbtina.

 4. labai grazi daina ir balsas,bet nenoreciau kad laimetu,nes nesazininga butu Svedijai taip daznai laimet 🙂

 5. Dirbtina labai daina, be jokių jausmų… Būkite ramūs tikrai nelaimės…

 6. gal kas zino kiek tukstanciu ziurovu nubalsavo?

  Na jeigu nieks nieko daugiau geresnio nenusius, turetu laimeti.

 7. Galiu paklausti kuo ji grazi? Kai Lietuviai siunte tokias letas dainas tai tik 17 ir 19 vieta, o cia jau isskirtine? Nervina mane… As tai neziuriu kokia salis dainuoja, o ziuriu i daina, o kiti matos kad ziuri i sali. Man pavyzdziui Makedonijos daina labai grazi. Ir jei ji laimes, tai tikrai bus didele nesamone, nes reikia geros ir greitos dainos o ne letos, VASAROS hitas turi buti, kaip Lorren buvo, visi klause, nes greita ir grazi, o cia leta, tai kas jos klausys, nebus ji hitas… Vengrijos daina jau yra hitas, tai gali ji laimeti.

Komentuoti