Lietuvos Dainų Daina

„Dainų Dainos“ finalo apžvalga realiu laiku

apzvalga1

Sveiki „Eurodienos“ skaitytojai! Jau po kelių minučių prasidės taip visų lauktas „Dainų Dainos“ finalas! Po trijų ketvirtfinalių ir dviejų pusfinalių pagaliau paaiškės, kuris kūrinys taps „Dainų Daina“ ir taip pat laimės teisę atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Maskvoje.

Šias dvi su puse valandos su jumis busiu aš, Tautvydas. Kviečiu komentuoti ir dalyvauti apklausose. Linkiu gero vakaro su Lietuvos Dainų Daina!

Stebėti renginį taipogi galite lrt.lt svetainėje.

Visą savaitę „Eurodienos“ skaitytojai balsavo už tai, kas turėtų šiandien triumfuoti. Atkakliausia kova vyko tarp „69 Danguje“ ir Sashos Son. Vis dėl to, keliasdešimties balsų persvara laimėjo 69 Danguje.  Taigi pirmas trejetukas atrodo štai taip:

 1. „69 Danguje“
 2. Sasha Son
 3. Donatas Montvydas

Kurį iš pirmųjų finalistų siųstumėte atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“?

 • Beissoul (62%, 918 balsai)
 • Nei vieno iš jų (24%, 349 balsai)
 • „The Independent“ (7%, 102 balsai)
 • „Multiks“ (3%, 51 balsai)
 • Nežinau (3%, 49 balsai)

Iš viso balsavo: 1 469

Taigi, 21.00 prasideda Lietuvos „Dainų Dainos“ finalas.

Dalyviai pasirodys šia tvarka:

 1. Jonas Čepulis ir Skirmantė
 2. Donatas Montvydas
 3. Violeta ir Darius
 4. Saulės Kliošas
 5. Aurelija
 6. „69 Danguje“
 7. Karina Krysko ir Milanno
 8. Linas Adomaitis
 9. Sasha Son
 10. Rūta Ščiogolevaitė

Rosita Čivilytė, kartu su visais finalininkais atlieka dainą „Dainų Daina“.

Pirmieji pasirodo Jonas ir Skirmantė. Ir vėl šiam duetui pritaria Veronika Povilionienė.  Šį kartą pasirodyme matome šokėjas, kurios vilki Lietuvos tautinius kostiumus. Tiek Skirmantė, tiek Jonas vilki baltus drabužius. Daina įdomi, išskirtinė, tačiau ko gero šis duetas (trio?) šiandien tarp lyderių neliks.

Antrasis pasirodo Donatas Montvydas su  daina „I Remember The Last Time“. Su atlikėju pasirodo dar kelios nežemiškos kilmės šokėjos.  Donatas vilki juodus drabužius. Scenoje dominuoja mėlyna spalva. Dainininko vokalas skamba užtikrintai. Ši daina turi pakankamai didelius šansus laimėti.

Atėjo metas pasirodyti Dariui ir Violetai.  Vyrauja tamsios spalvos. Už atlikėjų matome gražias vizualizacijas. Vokaline prasme pasirodymas puikus. Daina graži, įdomi. Turbūt mažai kas tikėjosi šiuos atlikėjus išvysti finale, tačiau jie čia.

Dabar į sceną lipa „Saulės Kliošas“, kurie atliks dainą „Saulė“. Iš karto į akis krenta prie visų atlikėjų pririšti balionai. Scenoje dominuoja raudona spalva. Pasirodymas nėra išskirtinis. Ši kompanija turi labai mažai šansų laimėti.

Penktoji pasirodo Aurelija.  Scenoje dominuoja geltona, kartais violetinė spalvos. Atlikėjos vokalas skamba neužtikrintai. Mergina parodo paprastą, tačiau gražų pasirodymą.

Atėjo metas pasirodyti grupei „69 Danguje“ ! Pradžioje vizualizacijose matome mėnulį, dominuoja tamsios spalvos, naudojami dūmai. Netrukus viskas pasikeičia į raudoną spalvą. Vėliau merginos nusiima prieš tai vilkėtus apsiaustus ir pagaliau jas pamatome visu grožiu. Kaip ir praeitą kartą, Karina šoka su Sauliumi. Su vokalu problemų nėra. Dainos pabaigoje pasirodo dar nematyti angeliukai, kurie šviečia su lazeriai.Pasirodymas tikrai vertas „Eurovizijos“ scenos.

Dabar pasirodo Milanno ir Karina Krysko. Abu atlikėjai pririšti raudonomis virvėmis. Jie abu vis artėja vienas prie kito. Netrukus abu atlikėjai pakyla į orą. Įdomus pasirodymas ir graži daina – štai taip galima apibūdinti šį numerį.

Aštuntasis numeris šį vakarą atiteko Linui Adomaičiui. Atlikėjas nenustoja judėti. Vokalas pakankamai geras. Vizualizacijose neretai galime pamatyti pačio Lino nuotraukas. Daina energinga ir išskirtinė.  Primename, kad šis atlikėjas jau dalyvavo „Eurovizijoje“ 2004 metais, tą kart su Simona. Deja duetui nepasisekė ir jie į finalą nepateko.

Sasha Son pasirodo devintas. Atlikėjas vilki juodai-baltą drabužių derinį. Vokaline prasme viskas yra tobula, tačiau pats pasirodymas gali pasirodyti šiek tiek nuobodokas. Vis dėl to,  Sasha Son yra vienas realiausių pretendentų tapti „Dainų Dainos“ nugalėtoju.

Ir paskutinė pasirodo Rūta Ščiogolevaitė su daina „Redemption“. Vizualizacijose matome daug žvakių. Rūta vilki baltą suknelę. Sukuriamas efektas, lyg suknelė degtų. Atlikėja kaip ir visada pasirodo nepriekaištingai.

Kurių atlikėjų nacionalinei atrankai pristatytus kūrinius vertinate geriausiai?

 • Kitas, čia nepaminėtas (31%, 115 balsai)
 • Simona Milinytė (22%, 82 balsai)
 • „Chill out, have no doubt“ (11%, 40 balsai)
 • Kamilė Kielaitė (10%, 36 balsai)
 • Martynas Beinaris (8%, 29 balsai)
 • Neturiu nuomonės (7%, 27 balsai)
 • Augustė Žičkutė (5%, 20 balsai)
 • Jurijus Veklenko (4%, 15 balsai)
 • Indrė Malakauskaitė (3%, 13 balsai)

Iš viso balsavo: 328

Pradedamas balsavimas. Balsuoti galite skambinant arba rašant trumpąją žinutę numeriu 1393. Jeigu rašote žinutę, turite įrašyti dviženklį dainos numerį.

Du kartus pakartojamos visos dainos.

Stabdomas balsavimas

Kaip vertinate Danijos išrinktą kūrinį „Eurovizijai“?

 • Vidutiniškai (36%, 124 balsai)
 • Gerai (28%, 98 balsai)
 • Puikiai (24%, 83 balsai)
 • Blogai (9%, 33 balsai)
 • Neturiu nuomonės (3%, 10 balsai)

Iš viso balsavo: 348

Prasideda balsavimas (bus rašomas kiekvieno miesto nugalėtojas)

 • Telšiai:  Sasha Son
 • Tauragė: Sasha Son
 • Klaipėda: Sasha Son
 • Šiauliai: Sasha Son
 • Utena: Sasha Son
 • Panevežys: Sasha Son
 • Alytus:  Sasha Son
 • Marijampolė: Sasha Son
 • Kaunas:  Sasha Son
 • Vilnius:  Sasha Son

Trečioji vieta atiteko grupei „69 Danguje“, antroji vieta Donatui Montvydui,  o nugalėtoju tapo Sasha Son.

Kaip vertinate Prancūzijos išrinktą kūrinį „Eurovizijai“?

 • Vidutiniškai (37%, 172 balsai)
 • Man visiškai nepatiko (23%, 110 balsai)
 • Gerai (21%, 97 balsai)
 • Puikiai (14%, 67 balsai)
 • Neturiu nuomonės (5%, 25 balsai)

Iš viso balsavo: 471

33 Komentarai

 1. Sasha son visi zino kad man patinka xDD bet 69 Daina nebloga 😉 Dekui Tautvydui uz apzvalga :]]]

 2. Laba vakara, malonaus žiūrėjimo ir tikėkimės išrinksim gerą atstovą, prieš balsuodami gerai pagalvokite, kas tikrai gerai galėtų atstovauti Lietuvai. Sekmės verčiausiam laimėti :]

 3. tegul laimi tas, kurio daina, balsas ir pasirodymas bus geriausi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Matėm matėm ;D Šeip norm, Pradžia įdomi, ir tos šokėjos. Bet ankstesni pasirodymai buvo įdomesni. Pritruko ant no no no nusileidžiančių tų juostų..

 5. Donatas siandien pavare… turbut geriausia kada nors skambejusi sios dainos versija nuskambejo si vakara. Suzavejo. <33

 6. Jeigu galima, prašyčiau nerašyti, kas turi daug, o kas mažai šansų laimėti. Iš kur jūs žinote? Be to, tai gali būti įžeidimas atlikėjams.

 7. Augustinai, o kas gi rašo? :] Mes nieko nežinome, tiesiog kaikurie savo akimis žiuri, kas gali laimėti, čia kiekvieno skirtinga nuomonė, tad nematau atlikėjų įžeidinėjimo :}

 8. Raso sios naujienos autorius… ir siaip is jo komentaru matyti jo favoritai ir tai kad jo nuomone nera šališka, kaip turetu buti…

 9. Praejus mazdaug pusei Sashos son dainos mano kate pradejo knarkti.
  Kaip manot ar tokia daina tiktu eurovizijai jai net kate pradejo knarkti?

 10. Na nemanau ar čia reikia vadovautis tuo, kad tavo katė užmigo XDD

 11. na as asmeniskai tuo vadovaujuosi tokiu reiskiniu.
  Man paciai ta daina siek tiek nesuprantama ir tokia nelabai idomi

 12. tikiuosi montvyda matysiu eurovizijos scenoje pats uz ji tik uz ji balsavau!

 13. Na, manyčiau, bent jau reikėtų pridėti, kad tai yra tik autoriaus nuomonė, nes antraip tai gali turėti įtakos balsavime ir pan..
  Čia mano nuomonė 😀 O ji yra tokia, kad dainų dainos vardo verti Donatas Montvydas, Sasha Son, Linas Adomaitis, Rūta Ščiogolevaitė ir Saulės Kliošas.
  Nieko neįtakoju 😀

 14. YEEEEEE.
  LIETUVA SIUNCIA RUSA I MASKA!!!!!
  (vemt vercia. jau geriau net aurelija arba saules kliosas butu buve. aisku sirgau uz seskes.)

 15. nors ir kaip ziauriai nepatenkinta esu kad siusim Sasha son. Teks su tuo susitaikyti.
  Bet is karto sakau sukadusi dantim „Uzimsim mes paskutine viena, sakau jums mes uzimsim su juo paskutine vieta, dar paminesit mano zodzius. Daina net neisiminama“

 16. Man tikrai daug labiau patiko Donato daina, ji buvo geriausia siandien, na o sasha Rusijoje manau uzims viena is pirmu vietu, nuo galo.

 17. Rezultatai suklastoti, nes Sasha po 6 regionu turėjo 120 balsu, o 6×12=72, tai kaip suprast???

 18. tai kad nurodytu numeriu skambinant balsuoti neleido, sake toks numeris nenaudojamas, tai kaip po tokiu dalyku buti tikram, kad tikrai LIETUVA isrinko dainu daina?

 19. tai gal isvis eurovizijoj nedalyvaut ???????????????????????????????????????????????????????????????????????

 20. Lopas tas jusu donatas jus gal isvis nematot kad yra zymiai geresniu dainu?kad paemus sacha son 69 danguje karina ir milano linas adomaitis ir taip toliau ka jus radot gero tam donate?jei jis net dainuot nemoka o sokejos atrodo kaip striptiza galetu sokt!!!!!

 21. kaip ir buvo tiketasi saha nuvyle ;D ne su tokiom dainom reikia eurovizijoje reikstis ;] tik neisizeisk Sasha kaip atlikejas balsa turi gera, bet eurovizojoje reikia ko nors uzvedancio, ne lyrinio.,,, beto girdejau, kad rusai suklastojo eurovizijos balsus (rase kad ukraina dave 8 balas taciau ukraina tvirtina kad uz rusija jos pilieciai nebalsavo Xd)

Komentuoti