Eurovizija 2014 (dalyviai)

Mei Finegold Kopenhagoje dainuos „Same Heart“

MEI_FINEGOLD_1
Lior Nordman nuotr.

Šiandien specialios laidos „Kdam 2014“, skirtos išrinkti Izraelio atstovės dainą šiųmetinėje „Eurovizijoje“, metu paaiškėjo, kad Mei Finegold konkurse dainuos kūrinį „Same Heart“.

Per pusvalandžio trukmės transliaciją buvo parodyti vaizdo klipai su visom trimis dainomis, kurios pretendavo tapti kūriniu, lydinčiu šalį į „Euroviziją“. Šį kartą tik žiūrovai turėjo teisę išrinkti nugalėtoją, komisijos pagalbos neprireikė. Suskaičiavus žiūrovų balsus, paaiškėjo, kad į Kopenhagą keliauja kompozitoriaus Rami Talmid daina „Same Heart“.

Mei Finegold gimė 1982 m. gruodžio 16 d. Rišon Leziono mieste. 2009 metais dalyvavo Izraelio „Pop Idol“ versijoje „Kokhav Nolad“, kuriame, nors ir buvo favoritė nuo pirmos laidos, užėmė tik trečią vietą. Mei taip pat yra pagrindinė grupės „Disiac“ vokalistė.

Jau trečius metus Izraeliui nepavyksta patekti į „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą. Ar pagaliau Mei Finegold išves šalį iš nesėkmių ruožo, sužinosime gegužės 8 dieną.

„Same Heart“:

14 Komentarai

  1. Na suprast kaipIzraelio muzikos skonio nuvertinimą, manau o to nederėtų daryt 🙂 Jų daina geresnė ir už mūsiškę Attention 🙂 Na bet pažiūrėsim Gegužę pamatysim kaip išties yra:)

  2. Cia nelabai blogesniu yra uz musiske is isrinktu jau :0

  3. Sakai nera? Pasiklausyk Latvijos, Maltos, Islandijos, Ukrainos, Baltarusijos dainu. Pesimistas

  4. Ukrainieciai ant finalo ja taip islazis:)kaip ir visas savo dainas,ir bus 10

  5. nu va, pas juos transliacija truko tik 30 min, kodėl pas mus taip negalėjo?

  6. graudu klausyt kaip kazkas gali lygint toki tobula kurini su attention is 5 zodziu. Man sios atlikejos balsas -tobulas. viena is favoriciu, tie kurie daug loja , geguze gales verkt kai finale nebusim

  7. Man viena iš geriausių dainų kiek tik kol kas yra pasirodę, linkiu, kad su šia daina ir Eurovizija nugalėtų 🙂 🙂 Ir kad išeitų būtinai į finalą. Daina grynai eurovizinio standarto, tai manau gal bus verta ko.

  8. va pagaliau daina kuri yra verta finalo ir vietos 5-tuke 🙂

Komentuoti