Eurovizija 2014 (dalyviai)

Molly Smitten-Downes – Jungtinės Karalystės atstovė [papildyta]

525301_487379374644693_1184259944_nLikus kelioms valandoms iki laidos, kurioje bus pristatyta Jungtinės Karalystės atstovė „Eurovizijoje“, socialiniuose tinkluose pasklido kalbos, jog ja tapo 26-erių metų mažai kam žinoma atlikėja Molly Smitten-Downes. Nepatvirtintais duomenimis, mergina su specialiai konkursui parašytu kūriniu „Children of the Universe“ atstovaus savo gimtajai šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurso finale, kuris įvyks Danijos sostinėje Kopenhagoje.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šįkart, buvo daug svarstoma, kas atstovaus Jungtinei Karalystei „Eurovizijoje“. Labiausiai aptarinėjama buvo tai, kad nešti savo šalies vėliavą į Kopenhagą bus patikėta jau iširusios grupės „Spice Girls“ narei Geri Halliwel. Tačiau vasario 28 dieną šiuos gandus paneigė BBC prodiuseris Guy Freeman, savo interneto dienoraštyje prasitaręs, kad šių metų atstovui išrinkti buvo sukurta komanda, kuri atsižvelgė į atlikėjų vokalinius sugebėjimus. Tokiu būdu buvo nuspręsta, kad Jungtinei Karalystei atstovaus ne populiarus dainininkas, o mažai kam žinomas atlikėjas.

Molly Smitten-Downes gimė 1987 m. balandžio 2 d. Lesteršyre. Šiuo metu mergina su savo grupe rengia koncertus ne tik Londone, bet ir visoje Jungtinėje Karalystėje.

Kviečiame paklausyti kelių Molly Smitten-Downes dainų.

„It’s You“

„Never Forget“

[Papildyta]

Neseniai per specialią laidą buvo pristatyta šalies atstovė konkurse. Šį kartą internautai nesuklydo ir ja tapo Molly Smitten-Downes, kuri „Eurovizijoje“ atliks dainą „Children of the Universe“.

Ar pavyks Molly sugrąžinti šlovę savo šaliai ir pirmą kartą nuo 1997 metų iškovoti pergalę populiariausiame pasaulyje dainų konkurse, sužinosime gegužės 10 dieną.

Kviečiame jus pasiklausyti ir įvertinti Jungtinės Karalystės pasirinkimą.

12 Komentarai

  1. Turbūt ne nugalėtojų daina, bet viena geriausių kol kas. Top15 turėtų būti.

  2. O, kaip nustebino anglai. 🙂 Gal užsimanė ir euro surengti, bet aš vis tiek lieku už Eurovision 2015 Rome

  3. super, grazi daina ir nuostabus balsas. Kol kas numeris 1 !!!!

  4. super daina, aplamai siemet geros dainos, estijos,airijos, uk dainos labai nustebino.

  5. Labai nuobodi daina… nusibodo klausytis jau nuo 2 karto…

  6. Nuostabi daina. Nenusibosta nors jau dauuug kartų perklausiau

Komentuoti