Eurovizija 2014 (dalyviai)

Tanja – Estijos atstovė „Eurovizijos“ konkurse

TanjaNeseniai baigėsi „Eesti Laul 2014“ finalas. Renginio metu dėl teisės atstovauti Estijai varžėsi 10 dalyvių, kuriems prieš tai pasisekė įveikti 2 atrankos pusfinalius:

 1. Brigita Murutar – „Laule täis taevakaar“;
 2. Traffic – „Für Elise“;
 3. Norman Salumäe – „Search“;
 4. Wilhelm – „Resignal“;
 5. Lenna – Supernoova“;
 6. „Super Hot Cosmos Blues Band“ – „Maybe-Maybe“;
 7. Maiken – „Siin või sealpool maad“;
 8. „Kõrsikud“ – „Tule ja jää“;
 9. Tanja – „Amazing“;
 10. Sandra Nurmsalu – „Kui tuuled pöörduvad“.

Pasirodžius visiems atlikėjams, daugiausia žiūrovų simpatijų sulaukė Tanja. Komisija palaikė grupę „Super Hot Cosmos Blues Band“. Abudu pretendentai kovojo toliau, o lemiamą sprendimą priėmė „Eesti Laul 2014“ žiūrovai. Jie nusprendė, kad geriausiai šaliai atstovaus Tanja, kuri Kopenhagoje atliks kūrinį „Amazing“.

Tanja – Tatjana Mihailova gimė 1983 metais Karaliaučiuje (Rusija), bet dar būdama maža su tėvais persikėlė į Estiją, kur šiandien yra populiari atlikėja ir aktorė.

Primename, kad Estija pasirodys pirmojo pusfinalio metu gegužės 6 dieną.

Tanja – „Amazing“:

9 Komentarai

 1. to AquaWarrior
  Pabandyk tu šitaip pašokti su aukštakulniais 😉

 2. Daina gera, bet ji tikai nebus tarp favoritų 😛

 3. Ispanai stipriai prašovė, dabar tą patį padarė ir estai. Sandra Nurmsalu – „Kui tuuled pöörduvad“ būtų buvęs geresnis pasirinkimas. Loreen choreografija nukopijuota taip, kad net gėda už sesutę Estiją. O Norman Salumäe – „Search“ = Lawson – Standing in the Dark.

 4. eikit šikt su savo ta Loreen 😛 Čia du skirtingi dalykai :p Čia į Pink „Try” tai gal ir panašu, bet tikrai ne į Loreen 😀

 5. Čia net labai panašu į Loreen. Jau, kad Sandros neišsiuntė, tai čia didžiausią klaidą padarė. Dar iš bėdos galėjo Lenna išsiųsti, bet čia…

Komentuoti