Eurovizija 2014 (dalyviai)

Ispanija į Euroviziją siunčia Ruth Lorenzo

Ruth LorenzoPaskutinio šio šeštadienio „eurovizinių“ renginių akcentu tapo Ispanijos nacionalinis finalas. Jame komisija ir žiūrovai sprendė, kuris iš 5 dalyvių yra verčiausias atstovauti šaliai šių metų dainų konkurse. Po kelių valandų trukusių pasirodymų, kuriuos surengė ne tik 5 atrankos dalyviai, tačiau ir svečių teisėmis pasirodžiusi 2008 metais Andorai atstovavusi Gisela, buvo paskelbta, kad į Kopenhagą vyks Ruth Lorezno su kūriniu „Dancing in the rain“. Atlikėja surinko vienodą balų kiekį su antroje vietoje likusia Brequette, tačiau Ruth pergalę lėmė didesnis žiūrovų palaikymas. O komisija, kurią sudarė Monica Naranjo, David Bustamante ir Merche, daugiausia balų skyrė atlikėjai Brequette, antroje vietoje pagal žiuri balsavimą liko Ruth Lorenzo.

31-erių Ruth Lorenzo yra geriausiai žinoma kaip 2008 metų Jungtinės Karalystės „X-Faktoriaus“ dalyvė. Mergina tuomet užėmė penktą vietą. Debiutinį singlą Ispanijoje mergina išleido tik 2011 metais ir jis pasiekė 16 vietą populiariausių kūrinių sąraše. Šiemet mergina išleis savo pirmąjį albumą, o ispanų ir anglų kalbomis atliekamas „eurovizinis“ kūrinys „Dancing in the rain“ jau karaliauja Ispanijos muzikos topų viršūnėje.

Primename, jog Ispanija, kaip „didžiojo penketo“ šalis, pasirodys iš karto „Eurovizijos“ finale, gegužės 10 dieną. Pernai metais atstovavusi grupė „El Sueno de Morfeos“ Malmėje užėmė priešpaskutinę, 25-ąją vietą.

Ruth Lorenzo – „Dancing in the rain“:

8 Komentarai

  1. Nuostabi daina ir profesionali atlikėja… Bet nežinau ar Europa tai įvertins.

  2. Brequette buvo žymiai geresnė. Ji laimėjo visas pirmas vietas iš komisijos, o pas žiūrovus liko antra ir to užteko, kad bendrai liktų antra, kažkokia nesąmonė.

  3. eurovizinis pilkas standartas. nusibodo jau antroje minuteje. ir vokalas erzinantis

Komentuoti