Eurovizija 2014 (atrankos)

Estai išsirinko pirmuosius nacionalinio finalo dalyvius

eesti_laul_2014Šį vakarą Estijoje vykusio pirmojo nacionalinės atrankos „Eesti Lauk“ pusfinalio metu šalies publika kartu su profesionalia komisija išrinko penkis dalyvius, kurie dar kartą savo kūrinius atliks kovo 1 dieną vyksiančiame finale. Porą valandų trukusio renginio pabaigoje paaiškėjo, jog didžiausio palaikymo sulaukė šie atlikėjai:

  • Tanja – „Amazing“;
  • Wilhelm – „Resignal“;
  • „Super Hot Cosmos Blues Band“ – „Maybe-Maybe“;
  • „Kõrsikud“ – „Tule ja jää“;
  • Lenna – Supernoova“.

Geriausiai žinoma dalyvė – Lenna Kuurmaa, kuri jau keturis kartus dalyvavo Estijos nacionalinėje atrankoje. Pirmus du kartus su grupe „Vanilla Ninja“, o vėliau – kaip solo atlikėja. Dalyvaudama viena, mergina abu kartus užėmė 2 vietą, taip tik per plauką negaudama bilieto į „Euroviziją“. Visgi pačiame dainų konkurse ji jau yra buvusi – 2005 metais grupė „Vanilla Ninja“ buvo pakviesta atstovauti Šveicarijai ir Kijeve iškovojo garbingą 8-ą vietą.

Kitas atrankos pusfinalis, kuriame pasirodys likusieji dalyviai, tarp kurių bus ir 2009 metais Estijai atstovavusios grupės „Urban Symphony“ narė Sandra, vyks lygiai po savaitės.

Finalistų pasirodymai:

Tanja:

Vilhelm:

„Super Hot Cosmos Blues Band“:

„Kõrsikud“:

Lenna:

guest

4 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jolanta
Jolanta
prieš 9 metus

Nu ta Lenna kokia … Kas čia per daina?? Ir dar ta estų kalba, lyg ims kas nors ir supras..

Hideo
Hideo
prieš 9 metus

Dainos Tanjos ir Lennos sutinku geriausios, bet aš labiau už lena balsuočiau nes j iš puikios vanilla Ninja grupės, o Tanja tieisog bando pakartot neidomu beprotiška Loreen pasirodymą ;D

skaistusia
skaistusia
prieš 9 metus

Man Lennos ir Tanjos dainos patinka 🙂

Tomas
Tomas
prieš 9 metus

Tanja – Amazing , tikrai , kad amazing !