Eurovizija 2009 (dalyviai)

Malta: į „Euroviziją“ vėlgi vyks Chiara

Po tikrai įspūdingo, daugiau nei keturias valandas vykusiame šou, galiausiai paaiškėjo, jog iš superfinale dalyvavusių trijų atlikėjų (iš dvidešimties finale dalyvavusių atlikėjų į superfinalą pateko Chiara, „Q“, Eleanor’a Cassar) ant „Eurovizijos“ scenos Maskvoje užlips šio dainų konkurso skonio jau kelis kartus „ragavusi“ Chiara Siracusa (arba tiesiog Chiara). Ji atliks dainą What if we?“.

Ši, jau legenda tapusi dainininkė „Eurovizijoje“ pirmą kartą dalyvavo 1998 metais. Tada ji, su daina The one that I love“ pelnė trečiąją vietą. Sekantį kartą — 2005 metais su daina „Angel“ pelnyta antroji vieta.

Tad šį, trečiąjį kartą Chiarai nebėra kur trauktis, belieka į savo „Eurovizijos“ laimėjimų sąskaitą įrašyti skaitmenį „1“ — pirmoji vieta.

.

.


Chiara —“What If we?“

12 Komentarai

  1. Šaunuolė Chiara. Kuo didžiausios jaisėkmės…Šiaip mano favoritė buvo Claudia, bet Chiara irgi pakankamai geras variantas 🙂

  2. Dainos neklausiau, bet, kai prisimenu 2005-uosius, tai tikrai buvau šokiruotas tokiu geru balsu.

  3. Daina tikrai puiki. Net šiurpas per nugarą eina. Jei Europai po pernykščio D. Bilano voliojimosi ant scenos, reikia ko nors lyriško, ramaus, ši daina – būtent tokia. Chiara – tikra „Eurovizijos“ legenda. Kuo didžiausios jai sekmės…

  4. Ar tai ta stamboka mergina,kuri dainavo balade ir vos nelaimejo???
    Omg,ji Laimes gi 🙂

  5. Visom keturiom už Chiara, ji verta laimėjimo. Tikrai būtų šaunu, kad su tokiom dainom Eurovizijos konkursas pradėtų keistis, vėl būtų orientuojamasi į vokalą, tekstą, melodiją ir pan., o ne į nuogusužpakalius, gilesnes iškirptes ir pan. Manau, kad Malta turėtų rimtai pamąstyti jei dideli šansai rengti konkursą savo šalyje 2010 metais. Šaunu būtų, Eurovizija Maltoje.

  6. Tikrai siurpuliukai eina, nerealus balsas, lyriska daina, geras derinukas, jinai mano favorite!

  7. o ko tu nori? 😀 pas mum 3 mln gyventoju skundziames kad dainininku neturim, o pas juos tik 400 000

  8. ir ne tik ji keliskart važiuoja, pvz, pernykštė švedė berods nebe pirmą kartą, užpernai graikė irgi kelis kartus 😛

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.