Eurovizija 2009 (atrankos)

Ką Europai pasiūlys Lenkija

pde2009Tuo metu, kai su jauduliu stebėsime „Lietuvos Dainų Dainos“ finalą, ir lauksime kam atiteks pakvietimas dalyvauti „Eurovizijoje“, savo atstovą tarptautiniam konkursui rinks Lenkija.

Nacionaliniame finale, kuris prasidės vasario 14 dieną, 21.15 val., pasirodys 10 dalyvių. Kas atstovaus mūsų kaimyninei šaliai, paaiškės maždaug 23.40 val. Speciali vakaro viešnia — 2004 metų „Eurovizijos“ laimėtoja Ruslana.

Kviečiame susipažinti su visomis finalo dainomis:

Stachursky — „I nie mów nic“:

Det Betales — „Jacqueline:

Spauskite čia:

Man Meadow — „Love is gonna get you:

Dali — „Everyday:

Ira — „Dobry czas:

Artur Chamski — „Kilka słów:

Ola Szwed & Marco Bocchino — „All my life:

Tigrita Project — „Mon chocolat:

Renton — „I’m not sure:

Lidia Kopania — „I don’t wanna leave“:


2 Komentarai

  1. Man Meadow the best viva the polska 🙂 seip esu lenkas kuris givena lietuvoje:D nieko ajsku ipatingo bet tikiosi lenkija isrinks Man Meadow ir ajsku pateks i finala:) ooo is lt tikiosi donato montvida tada ir lt pateks i finala ir ajsku ir penketuka kalbant ape sasha son nepikit ajsku ant manes sashos son gerbejaj bet sorry daina ira na nekokia tais metais sasha buvo mano fovoritas bet seis nea nu netas nu galvokit ape tai kas lietuvai geriau ir kas gali patikti ir uzsineciem ir komisijaj as atiduosiu visus savo balsus donatui montvidui ir tikiosi ji pamatyt eurovizijoje maskvoje ir tada eurovision vilnius 2010 ojej sasha na tada bus kaip visada

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.