Eurovizija 2014 (dalyviai)

Albanija į 2014 metų „Euroviziją“ siunčia Hercianą Matmują

Herciana MatmujaTris dienas trukusį jau 52-ąjį kartą Albanijoje surengtą „Festivali i Këngës“ konkursą šiandien vainikavo didysis finalas, kuriame savo kūrinius, skambant orkestrui, atliko 16-a dalyvių. Tris valandas trukusio renginio pabaigoje paaiškėjo, jog pergalė atiteko jau nebe pirmą kartą laimę bandžiusiai Hercianai Matmujai su kūriniu „Zemërimi i një nate“. Nugalėtoja iš septynių komisijos narių surinko 69 taškus, tuo tarpu, antroje vietoje likęs Klodian Kaçani – 45.

Tarp visų šiandien scenoje pasirodžiusių dalyvių buvo ir ankstesni Albanijos atstovai „Eurovizijoje“ – 10 vietą užėmė 2006 metais tarptautiniame konkurse dalyvavęs Luiz Ejlli, o 2007 metais Helsinkyje dainavęs Frederik Ndoci šį vakarą liko penktas.

Pasirodžius visiems dalyviams, savo šou publikai dovanojo iš Albanijos kilusi „The Voice of Italy“ nugalėtoja Elhaida Dani, o kiek vėliau du kūrinius scenoje atliko šiemet „Euroviziją“ laimėjusi Emmelie de Forest.

Jau po mažiau nei 5 mėnesių Kopenhagoje ant scenos lipsianti Herciana Matmuja nėra scenos naujokė. 24-erių metų atlikėja jau net kelis kartus dalyvavo „Festivali i Këngës“, o pernai užėmė trečiąją vietą ir liko vos per kelis žingsnius nuo pergalės. Primename, jog tuomet nugalėjo Bledar Sejko ir Adrian Lulgjuraj, kurie Švedijoje nepateko į „Eurovizijos“ finalą.

2014 metų „Eurovizijos“ dainų konkursas Danijoje vyks gegužės 6–10 dienomis. Albanija pasirodys viename iš dviejų gegužės 6 ir 8 dienomis vyksiančių pusfinalių.

Herciana Matmuja – „Zemërimi i një nate“:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

5 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ramune
ramune
prieš 9 metus

neskubėkim nurašyti, žiūrint kokios bus kitos dainos. Bet šiaip daina snobiška, nebent iki konkurso pridės kokių svarių akordų.

Deivis
Deivis
prieš 9 metus

Finalo Albanijai nenusimato ir manau kazin ar ir dar kada pateks i ji, nes atranka paziurejus, tai prasciausia salis eurovizijoj manyciau!

Airidas
Airidas
prieš 9 metus

O man visai nepatiko.. Visiskai nepritraukianti daina, mano nuomone. Na, bet cia skonio reikalas 🙂

Aušrinė Visockytė
Aušrinė Visockytė
prieš 9 metus

nu ką.. visai nieko! jei pakeistų kalbą, tai būtų super, bet ir su ja klausoma.

Zmogus
Zmogus
prieš 9 metus

Kaip visada Albanija iki lemiamos dienos sugebes savo pasirodyma nuslifuoti taip, kad tikrai bus didelis skirtumas tarp pirminio ir galutinio varijanto… 🙂