Eurodiena.lt

Prasideda „Eurodienos apdovanojimai 2013“!

EA2013LOGO3

Jau netrukus pakviesime Jus, „Eurodienos“ skaitytojus, jau penktą kartą vyksiančiuose „Eurodienos apdovanojimuose“ išrinkti 2013 metų „Eurovizijos“ konkurso geriausius. Kasmečiai rinkimai nuo pat 2009-ųjų rengiami siekiant simboliškai išrinkti bei paminėti tuos, kurie gegužės mėnesį nuaidėjusio dainų konkurso metu labiausiai sužavėjo Lietuvos žiūrovą. Rugpjūčio bei rugsėjo mėnesį, neatsižvelgdami į konkurso rezultatus, kartu rinksime nugalėtojus net 16-ai skirtingų kategorijų.

2013 metų „Eurodienos apdovanojimai“ vyks tokia tvarka:

  • Rugpjūčio 22–31, kasdien pristatydami po dvi apdovanojimų kategorijas, kviesime Jus balsuoti ir rinkti nominantus. Kiekvienoje iš 16 kategorijų į kitą etapą pateks po 5 šalių atstovus: 3 iš jų išrinksite Jūs, kitus 2 – „Eurodienos“ tinklalapio komanda.
    „Eurodienos“ kolektyvas taip pat pasilieka teisę nuspręsti, kad kuris nors vienas iš 3 skaitytojų iškeltų kandidatų nėra vertas atitinkamos nominacijos, ir tokiu atveju jį pakeisti užėmusiu 4 vietą skaitytojų balsavime.
  • Spalio 10–lapkričio 24 dienomis, antrajame etape, viską spręsite tik Jūs, kiekvienoje kategorijoje balsuodami už 1 iš 5 nominantų.
  • „Eurodienos apdovanojimų“ rezultatai bus paskelbti pirmąją gruodžio savaitę.

Siekdami užtikrinti rinkimų objektyvumą, „Eurovizijos“ geriausius rinksime tik iš užsienio šalių atstovų.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.