Fanai

Prasideda 2013 metų „Barbaros Dex“ apdovanojimai

Rona_Nishliu_albanija

Pasibaigus „Eurovizijos“ dainų konkursui, internetinėje erdvėje startuoja „Barbara Dex“ apdovanojimai. Balsavimo metu internautai kviečiami rinkti blogiausiai konkurse apsirengusius dalyvius.

Primename, kad Barbara Dex – belgų dainininkė, atstovavusi savo šaliai 1993 metais „Eurovizijos“ konkurse. Jos scenos drabužius ironiškai sukritikavo žurnalistai, todėl buvo nuspręsta Barbaros vardu pavadinti prizą, skiriamą už blogiausius konkurso apdarus. Praeitais metais apdovanojimas atiteko Albanijos atstovei Ronai Nishliu, 2011 metais Gruzijai atstovavusiam „Eldrine“ kolektyvui, o 2010 metais – Serbijos atstovui Milanui Stankovič.

Kviečiame ir Jus sudalyvauti šių metų balsavime, kurio formą rasite čia. Balsavimas baigsis gegužės 25 dieną, o rezultatus galėsite sužinoti „Eurodienos“ puslapyje.

19 Komentarai

  1. Igranka geriausia daina šiais metais :/
    Jų pasirodymas buvo žiauriai geras, įdomiausias, bet nesiginčysiu, kad iš kitos pusės pažiūrėjus tai įvaizdis gali atrodyt tragiškas.
    Anyway, balsuočiau už Rumuniją, bet per žioplumą užpildžiau kitas skiltis ir paspaudžiau send vote, taip ir palikęs tą default Albaniją -.-

  2. Va čia tai konkurencija… Negaliu apsispręst tarp Rumunijos, Juodkalnijos, Serbijos ir Suomijos.

  3. Juodkalnijos apranga nebuvo tokia tragska, gan smagiai ziurejosi bendras vaizdas scenoje. Nu bet serbes… teragedija!

Komentuoti