Eurovizija 2009 (dalyviai)

Jungtinė Karalystė: Jade į Maskvą!

Katik pasibaigusiame nacionaliniame finale paaiškėjo, kad Jungtinės Karalystės garbę „Eurovizijoje“ gins Jade. Ji atliks, Andrew Loyd Webber sukurtą dainą „My Time“, kuri buvo pristatyta transliacijos metu. Šią dainą nacionalinio finalo metu atliko visi 3 atlikėjai.Antrą vietą užėmė „The Twins“, o trečioji vieta atiteko Mark. Šou metu pasirodė praeitų metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Dima Bilanas.

Jade Ewen kilus iš rytų Londono. Ji yra vyriausia iš trijų vaikų šeimoje. Mergina vaikystėje lankė šokių mokyklą bei dalyvavo daugybėje talentų konkursų. Jade šiuo metu dirba su Jonathan Sahlit, kuris taip pat dirbo su 2005 metų Jungtinės Karalystės atstove Javine.

Jade  – „My Time“

12 Komentarai

  1. be to ji mulate tai viskas aisku vienas negras o kitas ruse ar rusas ir isejo Jade

  2. Jėtau, koks skirtumas… Kad ir Jadzė 😀 😀 bet daina tai nuobodi…

  3. nusišnekat juodai.Kodėl ji rusė? Vardas gi tariasi Džeid,ar tokie yra rusiški vardai? Nežinojau..Šiiap daina atsibodo jau po kelių sekundžių.

  4. Tiesą sakant, tikėjausi kažkokios ypatingesnės dainos. Bet tai dar nieko nepasako, galbūt surengs tikrai gerą šou, ir užims aukštą vietą.
    Nemanau, kad pagal žmogaus vardą galima spręsti apie tautybę.

  5. Jokia ji ne rusė. Jede-angliškas vardas, tai skambėtu Džeidė. Daina graži, pasirodymas irgi nieko…

  6. Aš tikra Lietuvaitė, jūs visi nespėjote. Kokia man davė man daina, tokia ir sudainavau. O aš taip norėjau kita daina sudainuoti. Juk Jungtinės Karalystės gyventojai kitokių dainų nepripažįsta, kurias galima dainuoti visai europai ir netik, juk jie užsikoncervavę žmonės. Ko mes nesuprantame, jie puikiausiai. Balsuokite Lietuvaičiai už manę.

    Dar karta Jade. 🙂 Bučkis.

Komentuoti