Eurovizija 2013 (renginys)

Antroji Bulgarijos ir Islandijos atstovų repeticija

Bulgarija
Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Bulgarijos atstovai — Elitsa & Stojan scenoje pasirodė su trimis dainuoti padedančiomis vokalistėmis, kurios vilki nacionaliniais motyvais papuoštus kostiumus, bei dūdmaišiu grojimą imituojančiu vaikinu. Pasirodymas beveik nepasikeitė: tas pats tamsus fonas, scena daugiausiai apšviesta raudonos ir mėlynos spalvų šviesomis.

Primename, kad 2007 metais Elitsa & Stojan „Eurovizijos“ konkurse užėmė aukštą 5 vietą. Kokios vietos duetas bus vertas šiais metais, Europa nuspręs gegužės 16 dieną antrojo pusfinalio metu.


Islandija
Sander Hesterman (EBU)nuotr.

Po energingo bulgarų pasirodymo į sceną žengė Islandijos viltis Eyþór Ingi su lyriška balade „Ég á Líf“. Tamsiai mėlynai apšviestos scenos fone kartu su atlikėju matome keturis pritariančiuosius vokalistus. Viso pasirodymo metu fone galime grožėtis įvairiais Islandijos vaizdais. Lyrinį kūrinį atliekantis Eyþór jaučiasi užtikrintai, o jo vokalas skamba nepriekaištingai.

Ar pavyks Islandijai patekti į „Eurovizijos“ konkurso finalą, priklausys ir nuo Jūsų balsų.

5 Komentarai

  1. 1.Elista&Stojan-Samo Shampioni(Bulgarija):Daina linksma,įdomūs judesiai ir vaidinimai,o nepatiko kad tos pritariančios dainininkės nejudėjo ir kad užrėkė po būgnų mušimo,mano favoritai:)

    2.Eythor Ingi-Èg À Lif(Islandija):Graži beladė ir verta finalo,man patiko.

Komentuoti