Eurovizija 2013 (renginys)

Scenoje Azerbaidžanas, Suomija ir Malta

Farid

Sander Hesterman (EBU) nuotr.

Po pertraukos į sceną žengė Azerbaidžano atstovas Farid Mammadov. Atliekant lyriškąjį kūrinį „Hold me“, vaikino balsas skambėjo užtikrintai.

Kaip ir pirmos repeticijos metu, už scenos atlikėjui talkina trys pritariantieji vokalai, scenoje — dėmesį prikaustanti choreografija su permatomoje dėžėje esančiu šokėju, ant kurios stovėdamas Farid pradeda savo dainą.

Lažybų bendrovės prognozuoja, kad šiemet Azerbaidžanas užims eilinę vietą viršutiniame dešimtuke. Ar išsipildys prognozės, sužinosime jau kitą savaitę.


Suomija

 Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Po lyriško Azerbaidžano atstovo pasirodymo į sceną lipo energingoji Krista Siegfrieds su kūriniu „Marry Me“. Krista vilki vestuvinę suknelę; su ja scenoje kartu yra trys šokėjai bei dvi choreografiją papildančios pritariančiosios vokalistės. Scenoje vyrauja rožiniai violetinė bei mėlyna spalvos.

Ar nuotaikingas, kupinas judesio ir energijos merginos pasirodymas vertas skambėti konkurso finale, Europa nuspręs gegužės 16 dieną.


MAlta

Sander Hesterman (EBU) nuotr.

Antrąją repeticiją šiandien turėjo ir Maltos atstovas Gianluca Bezzina. Vaikinas scenoje pasirodė su dvejomis pritariančiosiomis vokalistėmis ir trimis mušamaisiais, gitara ir ukulele grojančiais vyriškiais.

Pasirodymo metu keičiasi scenoje esančių žmonių išsidėstymas. Pirmiausia visi sėdi ant suoliuko kartu, vėliau išsiskirsto po visą erdvę.

Scena apšviesta tamsiomis spalvomis. Pasirodymo dalyviai vilki pakankamai paprastais, tačiau tvarkingai atrodančiais drabužiais.

Ar pakankamai gyvas ir be jokių efektų Maltos atstovo pasirodymas sužavės Europą, sužinosime kitą savaitę.

12 Komentarai

  1. 1.Farid Mammadov-Hold Me(Azerbaidžianas):daina patiko,vėliau tampa nuobodoka,bus geras rezultatas,bet ne auksinis:D

    2.Krista Siegfrids-Marry Me(Suomija)-Na daina smagi,viskas tvarkoj,liuks ,superrrrrr!,bet nusivyliau Krista kad pasielgė kaip homoseksualė ir pasibučiavo,taigi ką ji daro,o būtų tiek gerbėju turėjus ir kokia 5 vieta tikrai garantuota,ar sunku pabaigoj suvaidinti kažką panašaus į pasipiršimą,ai nenoriu kalbėt…):

    3.Gianluca-Tomorrow(Malta):Šokiravo savo paprastumu ir dainos ir atlikėju rūbais į gerą pusę,bet į blogą,o daina graži,ypač pritariamasis merginų balsas,aukštų rezultatų nepasieks ir dar nepaminėjau kad fonas netik siaubyngas,bet atleiskit,bet atrodo kaip sulamdyta šiukšlė,nes ant nelygaus paviršiaus fonas gaunasi kvailas(karaokės fonas).

    Na kaip jum mano vertinimas?

  2. Man patiko iš Azerbaidžano ir Maltą vaikinai.Dėl silpnesnės galvos poilsio …

  3. man tai neppatiko malta sudaas grynas reikia dainuoti tokia daina prie lauzo lauke kieme o ne tokioje scenoje

Komentuoti