Eurovizija 2013 (renginys)

Antrąjį kartą repetavo Lietuvos atstovas Andrius Pojavis

lietuva -repeticija 1

lietuva repeticija 2

Dennis Stachel (EBU) nuotr.

Ketvirtadienio vakarą savo paskutinei asmeninei repeticijai į sceną žengė Andrius Pojavis. Atlikėjo pasirodymas nesiskiria nuo matyto pirmadienį. Vaikinui talkina keturi pritariantieji vokalistai. Scenoje dominuoja violetinės bei mėlynos spalvos abstrakcijos, visa Lietuvos komanda vilki juodais drabužiais. Tiesa, pats Andrius, lyginant su pirmąja repeticija, atrodė kiek labiau atsipalaidavęs. Kaip pastebi eurovision.tv portalas, visas 3 dainos „Something“ minutes Lietuvos atstovas išlaiko žvilgsnį, nukreiptą į kameras.

andrius pojavis - spaudos konferencija

Sander Hesterman (EBU) nuotr.

Po repeticijos vykusios spaudos konferencijos metu Andrius sulaukė klausimų apie tai, ką veikė, gyvendamas Airijoje, kodėl metė istorijos mokytojo profesiją, kokios yra vaikino mėgstamiausios „Eurovizijos“ dainos.

Kitą sykį į Malmės arenos sceną Lietuvos atstovui teks žengti pirmadienio popietę, pusfinalio pirmosios generalinės repeticijos metu. Savo ruožtu, iki sekmadienio vakaro kviečiame sudalyvauti mūsų žaidime — spėti, koks rezultatas Andriaus laukia „Eurovizijoje“, ir už tiksliausią prognozę laimėti „Eurovizijos“ šaliką. Savo spėjimą galite pateikti, paspaudę čia.

11 Komentarai

  1. omg… lyginant su kitais tai tikrai prastai 🙁 neturi visiskai jokios scenines isvaizdos, o tie jo ranku mostai atrodo apgailetinai. taip pat atrodo labai neuztikrintai, na bet tiek gerai, jog jokio cirko ant scenos nedaro kai ta ukrainiete…

  2. Jei būtų kaip nacionalinėj atrankoj, turėtų didesnius šansus patekti. Cilindras ir visas įvaizdis man tada patiko.

  3. Sudainuota visai neblogai,bet sceninis išpildymas man visai nepatinka..
    Sutinku dėl tų judėsių,tikrai neužtikrintai atrodo..

  4. tikejaus, kad bent per antra repeticija bus pakeista apranga.. reiskia ir pusfinaly taip atrodys. nuvyle.

  5. Sveiki. Andriau, jeigu skaitai, tai patarimas is sirdies Tau: DAUGIAU ŠYPSOKIS! Juk Tavo šypsena tikrai graži, ja ir pavergsim Europą 🙂 Kuo didžiausios sėkmės ir pasitikėjimo! Viskas bus gerai:)

  6. Airis irgi su odeške ir normaliai atrodo, kaip ir Andrius, nusiraminkit būkit geri, prodiuseriai geriau pataria nei jūs, geriau patinka paspaustumėt youtube ant dainos(repeticijos), kad bent pasidžiaugtų, kad yra mėgstančių. 🙂

  7. Tik tegul nebekeičia dainos ir jo judesių, ten viskas ok, bet reikia daugiau šou, daugiau efektų.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.