Eurovizija 2013 (renginys)

Kaip antrąsyk Malmės scenoje sekėsi Kroatijos, Danijos bei Rusijos atstovams?

kroatija - repeticija 2

Dennis Stachel (EBU) nuotr.

Po pertraukos į „Eurovizijos“ sceną žengė kroatų šešetas. Vyrai „Klapa s mora“, kaip visada, savo kūrinį atliko nepriekaištingai. Scenoje, kaip ir pirmos repeticijos metu, vyrauja mėlyna bei raudona spalvos. Vidury dainos, pragrojimo metu, atlikėjus apšviečiantys prožektoriai pritemsta, sukurdami prieblandos įspūdį, pabaigoje įjungiama vėjo mašina. Tikimybė, kad išvysime Kroatijos atstovus kitą šeštadienį finale, yra gan nemaža. Kaip bus iš tikrųjų, sužinosime jau už kelių dienų.


danija - repeticija 2

Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Po Kroatijos į sceną žengė danė Emelie ir jos „Only Teardrops“. Merginos pasirodymas išlieka panašus į jau matytą Danijos nacionaliniame finale. Šios dienos repeticijoje buvo naudojama vėjo mašina. Kaip praneša portalas eurovision.tv, palaikyti kūrinio nuotaikai žiūrovai salėje laikys Danijos vėliavos spalvomis žybsinčias šviesas, kurios bus išdalintos įeinant į areną.


Rusija

Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Rusijos atstovė Dina Garipova antrosios repeticijos metu pasirodė su šviesa suknele, kurią vilkės ir pusfinalio metu. Merginai dainuoti padeda keturi pritariantieji vokalistai, kurie, kūrinio pradžioje stovėję atokiau, dainai bėgant priartėja prie Dinos. Scenoje vėlgi matome daugybę apvalių žibintų, fone vaizduojami į viršų kylantys balionai. Pagrindinės vokalistės balsas skamba užtikrintai ir visuomet pusfinalio barjerą peržengiančios Rusijos, panašu, šiemet laukia dar vienas pasirodymas finale.

8 Komentarai

  1. Danija super negaila bus jei laimes tikrai verta , Rusija grazi daina o Kroatija butu gerai nepatektu bet kazin

  2. Pritariu, Kroatija – galėtu nepatekt, Rusija – puiki, o Danija – dar puikesnė, galėtu laimėti. balsuosiu tik už ją.

  3. Kur pradingo danės charizma? Kažkaip anksčiau labiau patraukdavo dėmesį… o ir tos švieselės, kur dalins tai kopijavimas nuo 2010 Švedijos… 🙂

  4. tag> organizatorių idėja dalint Danijos vėliavas su švieselėm? prikolini

  5. Labai gaila Kroatijos atstovų- nebuvo jų su kuo lyginti, nelyginsi su cyplomis. Profesionalai yra profesionalai. Duoną iš to valgo.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.