Eurovizija 2013 (renginys)

Azerbaidžano pasirodymu simboliškai pasakos apie meilę

azerbaidzanas - repeticija 1
Dennis Stachel (EBU)

Ketvirtas šiandien prieš kameras Malmėje žengė lyriškasis Azerbaidžano atstovas Farid Mammadov. Vaikino balsas, atliekant kūrinį „Hold Me“, kaip visada, skamba ganėtinai gerai. Už scenos jam talkina trys pritariantieji vokalai, scenoje — dėmesį prikaustanti choreografija su šokėju permatomoje dėžėje, ant kurios stovėdamas Farid pradeda savo dainą.

„Stiklinė dėžė simbolizuoja musų gyvenimą lydinčią logiką. Tačiau logikos viduje yra visas kitas pasaulis, pilnas aistros, emocijų ir meilės. Kai įsimylima, kartais meilė atsiduria aukštyn kojomis,“ — portalui eurovision.tv teigė idėjos autorius graikas Fokas Evangelinos, anksčiau statęs pergalingus pasirodymus Helenai Paparizou bei Dimai Bilanui.

Lažybininkų bendrovės Azerbaidžanui šiemet tradiciškai prognozuoja eilinę vietą viršutiniame konkurso dešimtuke, tačiau ar Azerbaidžanas iš tiesų išlaikys geriausius rezultatus per pastaruosius metus pelnančios šalies titulą, sužinosime jau kitą savaitę.

4 Komentarai

  1. siap tai daina manes nelabai kabina nelabai megstu tokio tipo baladziu , bet repeticija gera finale 100 proc bus ir ten manau turetu nebloga vieta paiimti

  2. azerbaidžanas per visa dalyvavimo istorija dar nebuvo žemiau top 8, tai ir šiemet tikrai nebus žemiau :))

  3. Apgailėtina daina ir apgailėtina šalis,visada nekenčiau Azerbaidžiano,visus jie ten papirkinėje.
    Oi Dieve antra vieta?,ne…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.