Eurovizija 2013 (renginys)

Scenoje — Valentina Monetta iš San Marino

Valentina
Dennis Stachel (EBU) nuotr.

Antroji šiandien scenoje pasirodė konkursinės patirties jau pernai Azerbaidžane įgavusi San Marino atstovė Valentina Monetta. Pernai Europai atlikusi kūrinį apie socialinius tinklapius, šiemet mergina pristato visiškai kitokį kūrinį.

Dainos pradžioje mėlynai apšviestoje scenoje Valentina ir dvi šokėjos pasirodo su raudonomis suknelėmis, kurias gaubia juodos skraistės. Prasidėjus greitajai kūrinio daliai, skraistės numetamos, ir visa scena kartu su merginomis sutviska raudonai.

Šiame pasirodyme bus naudojamos vėjo mašinos, kurios plaikstys Valentinos suknelę. Dainininkės vokalas skamba nepriekaištingai.

Ketvirtą kartą „Eurovizijoje“ dalyvausiantis San Marinas dar nė karto nepateko į finalą. Visgi šiemet tiek fanai, tiek lažybų bendrovės mano, jog pusfinalio barjeras bus peržengtas, o ar prognozės išsipildys, paaiškės kitą ketvirtadienį.

13 Komentarai

 1. Senseless nesutinku
  Aš manau kad pateks į finala ir pateks į penketuka

 2. to ernagi nieko čia įspūdingo ,kad kažkokia boba parėkia 3 min tai čia yra ką mėgt

 3. ernagi > Tu labai pamiršti, kad čia San Marinas… SAN MARINAS, koks dar TOP10…

 4. Pateks San Marinas į finalą , o toliau bus kaip bus…
  Man visai patiko San Marino pasirodymas

 5. O aš abejoju apskritai ar pateks į finalą, nes tikrai nieko labai jau ‘blatno’ dainoj nematau. Tuo labiau man ta greita dalis dainos iš viso ne į temą..

 6. Na atsiprasau.Viena iš normalesniu siu metu eurovizijos dainu.Beto siu metu san marino daina padaryta specialiai Valentinai ir beto LOLO ji nerekia o dainuoja lb gražiai.Tai galvok šneki.Senseless kodel ne? Labai graži daina,atlikimas bei pats pasirodymas.

 7. Šių metų San Marino daina tikrai labai gera, ir… Valentina tikrai yra verta finalo, ir finale užimti aukštą vietą, penketuko tikrai verta. Tad tie, kuriems ji nepatinka, siūlyčiau labiau įsiklausyti į dainą, nes daina tikrai labai gera. Labai graži daina, labai graži muzika.

Komentuoti