Eurodiena.ltEurovizija 2013 (renginys)

Balsavimas: kas laimės „Euroviziją“? [atnaujinta]

Kuri šalis po savaitės sulauks daugiausia žiūrovų bei komisijos palaikymo ir atsidurs 58-ojo „Eurovizijos“ konkurso taškų lentelės viršuje? Kviečiame Jus pabandyti atspėti, kam atiteks pergalė. Balsavimo rezultatai – jau pirmadienį.

Primename, jog tai nėra balsavimas už savo favoritą. Už Jums labiausiai patinkančius kūrinius galite balsuoti, paspaudę šią nuorodą.

Per penkerius metus „Eurodienos“ skaitytojai sėkmingai išpranašavo Dimos Bilano, Aleksanderio Rybako bei Loreen pergalę, o 2010 metais daugiau tikėjimo už Leną apklausoje sulaukė tik Lietuvos atstovai „Inculto“. 2011 metų Azerbaidžano pergalę atspėjo tik 4 procentai „Eurodienos“ skaitytojų.

23 Komentarai

 1. ^ Aš taip pat manau tą patį, bet balsuot tik bijau 😀

  Gali šiais metais laimėti Danija…

 2. noriu kad laimėtu Emmele iš DANIJOS, aš manu kad jos daina yra geriausia ir gražiausia. 🙂

 3. Tegu būna šalis, kurios mažiausiai tikiesi. Man patinka siurprizai.

 4. Oj tik ne Danija, man kazkuom ji panasi i Loreen ir siaip toks stilius ne man. Noreciau, kad Azerbaidzianas laimetu arba Austrija, negaliu ju dainu atsiklausyti 🙂 Be to ju paprastumas abieju labai zavi 🙂

 5. Sunkus klausimas kas? 😀 mano širdis daugiau linksta prie Norvegijos 😛

 6. O, man moldova patinka, manau jie laimes. Geriausia, kad laimetu tos salys, kurios nebuvo laimejusios dar,. As jau 6 metus is eiles atspeju ir laimiu pinigus del to kas nugales Eurovizija, bet siemet nepajauciu tokio dalyko, kad va zinau laimes si daina. Siemet dainos pakankamai kokybiskos. Eurovizija ziuriu jau 15 metu tikrai.
  O, kas siemet ves LT Euovizija? Negi vel Darius Uzkuraitis nenores jos vesti, nes jis toks nuostabus, grazus, jo balsas ir isvaizda seksulai. Man labai Uzkuraitis patinka, nes jis is isvaizdos kopija mano vyro, tik mano vyras lieknesnis ir zydru akiu, bet Uzkuraicio klonu ji vadini.
  Ech, kazkaip manau, kad Lt nelabai kas siu metu Eurovizijoje bus..

 7. Nelinkiu kad Danija laimėtų ir dar pamynėsitmano žodį kai kuri kita stipri šalis laimės pvz;Ukraina ar San Marinas,kai tiek daug nuostabių dainų,viskas priklausys tik nuo šalių bendravimo,tai vat…

 8. Šiais metais labai sunku prognozuoti laimėtoją. O man Danija nothing special, pabodo trečią kartą klausant, tai labai tikiuosi, kad nelaimės.
  Aš savo favoritais laikau tokias dainas, kurias galėčiau parsisiųsti ir mielai klausyčiau savo iPod’e. Man šiais metais tokios dainos yra Izraelio, Vengrijos, Juodkalnijos, Prancūzijos. Dar labai patinka Švedija, Norvegija, San Marinas. O kadangi žinau, kad iš šitų išvardintų dauguma neturi jokių politinių šansų laimėti (o Švedija antrąkart iš eilės neims), tai rinkausi Norvegiją šiame balsavime.

 9. Man patinka Azerbaidžianas,Švedija.Graži Ukrainos daina.Pasirodymų per repeticijas nežiūrėjau,noriu pamatyti gyvai.Tikiuosi, kad neapsirikau, kad šie atlikėjai nasugadins dainod ar pasirodymo.Visiems geros eurovizinės savaitės.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.