Eurodiena.lt

Atspėk Andriaus Pojavio rezultatą!

Jau šeštus metus kviečiame „Eurodienos“ skaitytojus pabandyti išpranašauti, kaip „Eurovizijoje“ seksis Lietuvos atstovui. Atspėkite, kurią vietą konkurse pelnys Andrius Pojavis su daina „Something“ ir galbūt būtent Jums gegužės mėnesį atiteks Lietuvos atributika papuoštas šalikas iš oficialios „Eurovizijos“ parduotuvės.

Dovana atiteks tam, kuris tarp teisingai atspėjusių vietą bus arčiausiai pagal spėtų taškų skaičių.

Jeigu Jūsų prognozė – vieta finale, spėkite finalo taškus ir atvirkščiai. Maksimalus įmanomas taškų kiekis pusfinalyje – 216, finale – 456.

Vienas žmogus žaidime gali dalyvauti tik vieną kartą. Svarbu, kad įrašytumėte teisingą vardą ir miestą, nes siunčiant prizą nugalėtojui, šie duomenys nebus keičiami. Spėjimai priimami iki gegužės 12 dienos.

Su nugalėtoju susisieksime nurodytu el. paštu.

SPĖJIMŲ LAIKAS BAIGĖSI.

Spėlionės prizas:

8 Komentarai

  1. Aš irgi rašiau kad finale 19 vieta, bet tik 42 taškus surinks 😀

  2. O aš kažkaip kuo toliau klausau kitų šalių dainų, tai vis atrodo, kad nepateksim į finalą.. :/ Ir nors Lietuvos atrankos metu man Pojavio daina labai patiko, buvo tokia faina, kitokia (na, o ir nebuvo ką daugiau mums siųsti..), dabar man nebesiklauso tas jo „Something”.

    Spėjau tryliktą vietą pusfinalyje su 36 taškais. Duok Dieve, kad būčiau neteisus ir per daug nuvertinęs mūsų atstovą.

  3. as esu realistas ir manau,kad bus kaip visada- I finala nepatksim su tokia daina ir dainoreliu.Pagaliau pripazinkim,kad niekam Lietuvoje nerupi paruosti gera EV dalyvi,kad jis atstovautu sali,o tokie „gatves „muzikantia toil nenueis niekada.Gaila,bet FAKTAS

  4. Algimantai, sakai, bus kaip visada ? tai leisk primint, kad nuo 2006 metų finalą Lietuva praleido tik 2008 ir 2010 metais 😀

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.