Eurovizija 2013 (dalyviai)

Graikijos pasirinkimas – Koza Mostra & Agathonas Iakovidis

Vėlai vakare, po ilgo ir įtampos kupino finalo, savo atstovą pagaliau išsirinko graikai. Jais iš keturių finalistų galbūt kiek netikėtai išrinkti Koza Mostra & Agathonas Iakovidis ir jų daina „Alcohol Is Free“. Nugalėtojas buvo išrinktas susumavus penkių komisijos atstovų bei televizijos žiūrovų balsus.

Finalo metu svečių teisėmis dalyvavo jau nugalėję „Eurovizijoje“ Dima Bilan, Marija Šerifovič, Alexander Rybak, Ruslana, Helena Paparizou. Taip pat savo kūrinį Graikijos auditorijai pristatė atstovė iš Kipro Despina Olympiou.

Grupė Koza Mostra sukurta maždaug prieš metus, pagrindiniam vokalistui renkantis narius tiesiog pagal jų charakterių bruožus. Jų muzikos stilių galima apibūdinti kaip tradicinės Graikiškos bei šiuolaikinės muzikos mišinį.

Kviečiame įvertinti išrinktą kūrinį:

15 Komentarai

  1. Nu jei jie užims aukštesnę vietą nei InCulto, tai turbūt įrodys, kad Eurovizijoje šalis lemia daugiau nei daina..

  2. Praeis į finalą, nes skamba daug geriau nei Inculto balaganas 🙂 Plius sava kalba duoda savotiško žavesio… nors tas priedainis biškį be ryšio. Bet finale manau bus 🙂

  3. Aš atsiprašau už „kvailą komentarą“ ir tiesiog norėjau tiesiog pasakyti, kad tiesiog jie neprilygtų InCulto 😉 O ką, manote, klydau?

  4. Tikiuosi, kad į finalą nepaklius, nes šiaip sau. O jei paklius, tai kai kurių šalių komisiją bus galima įtarti šališkumu, nes InCulto nepraleido būtent komisija. Žiūrovai berods jiems 8 vietą davė.
    O graikų „braliukai“ kipriečiai šiemet kitame pusfinalyje, taip kad graikai 12 balų sakykim jau netenka. Viskas priklausys nuo kitų dainų ir pasirodymų.

  5. ne nu furija tu kliedi padejai 3 TIESIOG zodzius vienam sakyni kur atrodo labai nerislus..

  6. Ta GRAIKIJOS daina yra ant tiek lempinė, net nesinori jos klausytis, pima kart GRAIKAI per tiek metų išsirinko tokią blogą dainą, visada GRAIKAI be abejonių būdavo finale, nes jų dainos budavo AWESOME, turėdavo tokio GRAKIŠKO akcento, o dabar, AWFU, FUU ir t.t. Bet žinau kad jie bus finale, nes kitos šalys balsuos už bent kokia GRAIKIJOS daina, kokia ji be būtų. 😀

  7. Jop šiektiek nuvylė Graikija. Būtų gera jei kokia Nikki Ponte būtų atstovavusi arba Dora su Baby I’m Yours (būtū gerai kad būtu ti k šiemet ta daina sukurė) 😀 jos nepadarytų Gėdos manau Graikijai 🙂 taip pat ir kostas Martakis, Sakis Rouvas (deja nebegali turbut jau trečia kart dalyvaut) bei Helena ar Kalomira 😉

Komentuoti