Eurovizija 2013 (dalyviai)

Vokietijai „Eurovizijoje“ atstovaus „Cascada“!

Šį vakarą Hanoverio mieste vyko nacionalinės Vokietijos atrankos „Unser Song für Malmö“ finalas. Įspūdingo renginio konkursinėje programoje pasirodė dvylika skirtingų muzikos žanrų kūrinius pristačiusių dalyvių. Taip pat svečių teisėmis pasirodė 2012 ir 2010 metų „Eurovizijos“ nugalėtojos, švedė Loreen ir Lena. Pastarosios gimtajame mieste ir vyko atrankos finalas.

Po itin skirtingo radijo stočių, komisijos ir žiūrovų balsavimo paaiškėjo, jog surinkusi daugiausia taškų į Švediją atstovauti Vokietijai vyks „Cascada“ su kūriniu „Glorious“. Įdomu tai, jog tik pagal žiūrovų balsavimą grupė užėmė pirmą vietą, komisija ir radijo stotys „Cascadai“ skyrė antrąją vietą.

Nuo 2004 metų egzistuojanti „Cascada“ yra viena geriausiai visame pasaulyje žinoma grupė iš Vokietijos. Kolektyvą sudaro DJ Manian, Yann Peifer ir vokalistė Natalie Horler. Garsiausi išleisti singlai – „Everytime we touch“  ir „Evacuate the dancefloor“, kurie užėmė  populiariausių kūrinių sąrašų viršūnes Airijoje, Švedijoje, Nyderlanduose bei Jungtinėje Karalystėje. Iš viso grupė yra išleidus keturis albumus, 22 singlus, 18 vaizdo klipų. Skaičiuojama, jog visame pasaulyje yra parduota daugiau nei 30 milijonų „Cascados“ kūrinių įrašų.

Primename, jog Vokietija priklauso „didžiajam penketui“, tad iš karto pasirodys dainų konkurso finale, gegužės 16 dieną. Pernai šaliai atstovavęs Roman Lob užėmė garbingą 8-ą vietą.

„Cascada“ – „Glorious“:

Dainos vaizdo klipas:

22 Komentarai

 1. Vau, tuoj ateis Cascados gerbėjų būrys iš anapus… saugokitės.

 2. hmz, tiksliai! 😀 Gali pasikartoti Magdalenos Tul atvejis: paskutinį priedainį back’ai sugadino.

 3. Graži buvo atranka

  Cascada – „Glorious” nėra blogai, tipinė Eurovizinė daina, hitas, manau bus tikrai aukšta vieta, bet man labiausiai iš visų dainų gerąja to žodžio prasme išsiskyrė:
  Blitzkids mvt. – Heart On The Line (geras modernas)
  Ben Ivory – The Righteous Ones (vėl gi puikus modernas)
  Saint Lu – Craving (išskirtinis vokalas, charizma, subtilumas)
  Kitos dainos nepaliko gilesnio įspūdžio…

  Radijo stočių balsai apgailėtini… LaBrassBanda – Nackert (ir ką jie šitoj dainoj gero rado niekaip nesuprantu…)
  Komisijos balsavimas mane kiek nustebino (vėl gi gerąja prasme, visiškai sutinku su jų trejetuku, ypač dėl pirmos vietos, gerai, kad nuleido tą nesąmonę ant žemės…)
  Žiūrovai šiek tiek nuvylė, bet ką jau padarysi…
  O Ankė kaip visuomet buvo nuostabi!
  Toks mano reziumė…

 4. No Angels prastai dainavo, Cascada visai gerai.

  Man tai labiausiai gaila Betty Dittrich :((

 5. Atkreipkite dėmesį, kad gyvai dainuodama supainiojo pirmojo stulpelio žodžius. Na kam nebūna 😀

 6. aha, tikrai „susimove’. Pusantros valandos vyko nesmaoniu muzejus, kol paskutiniai iseje Cascada priverte publika pirma ir vieninteli karta atsistoti ir sokti dainos metu. Na jeigu neskaitysime Loreen su lena, kurie dainavo vakar

 7. Pataisykite nes nelabai teisingai atrodo 2010 ir 2012 nugaletojos, o Loreen eina pirmiau

 8. Buvo toks ispudis, kad viskas surezisuota – jau buvo nuspresta, kad Cascada vaziuos. O keisti radijo klausytoju balsai tai tik intrigai. 😀
  Nieko nesakau, kad sou buvo blogas ar pan., bet kam reikejo ziurovams kenteti stebint kitu dalyviu pasirodymus, jeigu buvo vienintele favorite? 😀

 9. Blitzkids mvt. manau būtų buvęs geresnis pasirinkimas, bet Cascada irgi nėra blogai

 10. Nu ka jus cia nusisnekat, surezisuota…nesvaikit…Ir ne tik per cascada ten tie ziurovai stojosi, atidziau ziurekit……..

 11. Bet vistiek – toks jausmas kad tie patys žmonės balsavo visose radijo stotyse… Jaunimui patiko LaBrassBanda, todėl ir užbalsavo 😀

 12. Kadangi interneto forumuose smekciojo list’as su internetiniais adresais tu visu radijo stociu ir gerbejai galejo visur po viena karta balsuoti (su vienu emailu), tai nieko keisto, kad visur beveik tie patys rezultatai, nes pagrinde zmones iskart praeidavo pro visas radijo stotys su tais paciais balsais uz savo megiama daina.

  O tai per koki dar atrankos pasirodyma beveik dauguma ziurovu buvo atsistoje? Galbut kazka praleidau, bet nemanau.

 13. Ną ažerbaidžianas gera vieta tikrai paims nes pasirodymas pas ju+ o laimes speju vokietija gera daina man patiko dar italija praejo prie laimejimo,

 14. man tai patiko nes as tokias dainas garsiais ir megstu gaila kad tik tokia zema vieta uzeme

Komentuoti