Eurovizija 2013 (atrankos)

Šiandien išgirsime Vokietijos ir Kipro kūrinius

Šį šv. Valentino dienos vakarą Vokietijoje vyks nacionalinės atrankos „Unser Song für Malmö“ finalas. Iš viso dėl pergalės varžysis  dvylika dalyvių, kurie pristatys įvairiausių žanrų kūrinius. Nugalėtoją lems komisijos, internetinio radijo stočių ir žiūrovų balsavimas.

Kaip jau įprasta, nacionalinių finalų rezultatą galėsite spėti ir Jūs, taip dalyvaudami „Eurodienos“ žaidime. Taip pat kviečiame visus į „Eurodienos“ pokalbių „Skype“ kambarį, kuriame kasdien galėsite diskutuoti „Eurovizijos“ klausimais, dalintis įspūdžiais iš stebimų nacionalinių atrankų su kitais žiūrovais ir ne tik.

Dalyviai:

 1. „Die Priester“ feat. Mojca Erdmann – „Ave Maris Stella“;
 2. Finn Martin – „Change“;
 3. „Mobilée“ – „Little Sister“;
 4. „Blitzkids mvt.“ – „Heart On The Line“;
 5. Betty Dittrich – „Lalala“;
 6. Ben Ivory – „The Righteous Ones“;
 7. Saint Lu – „Craving“;
 8. „LaBrassBanda“ – „Nackert“;
 9. Nica & Joe – „Elevated“;
 10. Mia Diekow – „Lieblingslied“;
 11. „Söhne Mannheims“ – „One Love“;
 12. „Cascada“ – „Glorious“.

Renginį, prasidėsiantį 21.15 val. (Lietuvos laiku), ves 2011 metų Diuseldorfe vykusioje „Eurovizijoje“ vedėja buvusi Anke Engelke. Transliaciją galėsite stebėti oficialioje dainų konkurso svetainėje. Renginyje svečio teisėmis pasirodys 2012 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Loreen.


16.00 val. oficialioje Kipro transliuotojo „CyBC“ svetainėje galėsite stebėti prieš mėnesį išrinktos šalies atstovės Despinos Olympiou „Eurovizinio“ kūrinio „An Me Thimase“ pristatymą. Su juo atlikėja gegužės 14 d. pasirodys pirmajame dainų konkurso pusfinalyje.

Daugiau apie atlikėją galite paskaityti ankstesniajame mūsų straipsnyje.

4 Komentarai

 1. Net atrankos nereikia rengti, nes vokieciu pasirinkimas aiskus – Cascada! Jeigu ja deleguos, net neabejoju, kad kitamet pamatysime ispudinga rengini, pvz. Berlyne. Tschuss. 🙂

 2. Tikiuosi Cascada nelaimės. JI gyvai nemoka dainuot ir siaip uzkniso klubines dainos…

Komentuoti