Eurovizija 2013 (dalyviai)

Maltos garbę „Eurovizijoje“ gins Gianluca Bezzina

Šeštadienio vakarą vykusio nacionalinio finalo metu Malta išaiškino 26-ąjį šalies atstovą „Eurovizijoje“. Susumavus komisijos bei žiūrovų balsus, juo tapo Gianluca Bezzina, atlikęs kūrinį „Tomorrow“. Atlikėjas pasirodys antrajame tarptautinio konkurso pusfinalyje pirmojoje renginio pusėje.

Iš viso nacionaliniame Maltos finale pasirodė 16 dalyvių. Jiems taškus nuo 1 iki 12 skyrė 7 komisijos nariai bei tik aštuntadalį galutinio rezultato sudarantys žiūrovai, kurie šįkart labiau palaikė Keviną Borgą.

23 metų Gianluca pagrindinė veikla yra medicina, tačiau jau nuo vaikystės vaikinas mokėsi groti pianinu bei dainavo Maltos vaikų chore. Savo kaip solisto karjerą Maltos atstovas sėkmingai pradėjo prieš kelerius metus, o šiuo metu turi savo muzikinę grupę

Apie 3,5 val. trukusio renginio metu savo kūrinius žiūrovams taip pat dovanojo šiųmetiniai Šveicarijos atstovai „Heilsarmee“ bei pernai 21 vietą „Eurovizijoje“ pelnęs Kurt Calleja.

Gianluca Bezzina pasirodymas atrankos pusfinalyje:

6 Komentarai

  1. Gaila Claudia Faniello – „When It’s Time” nelaimejo 🙁

  2. Ar man vienam melodija labai primena „Hey, Soul Sister”? 😀

  3. Glah. Nebedomina. Bet faina. Bet visgi Malta yra Malta ir vis prasiunčia kokius netikėlius, kaip antai Glen Vella – nevykusi Jackson’o parodija.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.