Vaikų Eurovizija

Jubiliejinį „Vaikų Eurovizijos“ konkursą laimėjo Ukraina

Usadbajazz nuotr.
Elke Roels (EBU) nuotr.

Šį vakarą Nyderlandų sostinėje Amsterdame surengtas jubiliejinis — dešimtasis — „Vaikų Eurovizijos“ konkurso finalas. Dvylikos šalių jaunieji atlikėjai, kurių amžius svyruoja nuo 10 iki 15 metų, varžėsi dėl trofėjaus. Balsavime dalyvavo ne tik visos dalyvavusios šalys, kuriose rezultatą lėmė žiūrovai ir profesionali komisija, tačiau ir speciali vaikų žiuri, savo balsus skyrusi kaip 13-ta šalis.

Surinkusi 138 taškus, pergalę iškovojo puikų vokalą pademonstravusi dešimtmetė Ukrainos atstovė Anstasija Petryk su dramatišku kūriniu „Nebo“ ! Antrąją vietą iškovojo kaip visuomet nuotaikingi Gruzijos atstovai, o trečiąją — vaikinų grupė iš Armėnijos.

Tuo tarpu šiemet debiutavusioms šalims ne itin pasisekė — Izraelis užėmė 8-tą , Azerbaidžanas 11-tą, o Albanija — paskutinę vietas.

Porą valandų vykusiame renginyje taip pat pasirodė pernai metų Nyderlandų atstovė Rachel bei 2009 metų „Vaikų Eurovizijos“ nugalėtojas Ralfas Mackenbachas. Teminę konkurso dainą „Break The Ice“ atliko viena renginio vedėjų Kim-Lian van der Meij.

 

Rezultatai:

Vieta Šalis Taškai
1. Ukraina 138
2. Gruzija 103
3. Armėnija 98
4. Rusija 88
5. Belgija 72
6. Švedija 70
7. Nyderlandai 69
8. Izraelis 68
9. Baltarusija 56
10. Moldova 52
11. Azerbaidžanas 49
12. Albanija 35

 

8 Komentarai

  1. O ka ir sakiau, jei ji tobulai sudainuos, tai ir laimes. Tobulai sudainavo, tobulai ir laimejo 🙂

  2. Likau sužavėtas Švedijos daina ir manau dar ne kartą ją paklausysiu.

Komentuoti