Eurovizija 2013 (atrankos)

Pirmojoje Lietuvos nacionalinės atrankos laidoje — 17-kos dalyvių prisistatymas

Šiemet kaip niekad anksti prasidėjusi Lietuvos nacionalinė atranka į „Euroviziją“ pristatė ir naują formatą. Du pirmus šeštadienius televizijos žiūrovai galės stebėti atrankoje dalyvausiančių atlikėjų ir kolektyvų prisistatomuosius pasirodymus.

Šiandien LRT nufilmuotoje pirmojoje laidoje pasirodė 17 dalyvių, kurie galėjo laisvai rinktis žiūrovams pristatomus kūrinius:

 1. „El Fuego“;
 2. „Chill Out, Have No Doubt“;
 3. Baiba;
 4. Berta Timinskaitė;
 5. Algirdas Bagdonavičius — Al Bagdo;
 6. Ieva Zasimauskaitė;
 7. Monika Linkytė;
 8. Nerijus Pečiūra;
 9. Julija Jegorova;
 10. Sofi;
 11. „DAR“;
 12. Gabrielius Vagelis;
 13. „Eden“;
 14. Neringa Šiaudikytė;
 15. Vincentas Linkevičius;
 16. Ugne Smile;
 17. „Multiks“.

Kaip matome, atrankoje vėl laimę bando jau kelis metus dalyvaujanti ir šiemet per žingsnį nuo pergalės likusi Monika Linkytė, anksčiau matyti „El Fuego“, „DAR“, „Multiks“. Netrūksta ir „Lietuvos Balso“ dalyvių — jų pirmojoje laidoje pasirodė net septyni.

Scenoje skambėjo Beyonce, Marilyn Manson, Loreen kūriniai, taip pat lietuviškoji Jurgos arija iš roko operos „Velnio nuotaka“ ir kitos dainos.

Renginyje, kurį ves Andrius Rožickas, išvysime ir šiųmetinį Lietuvos atstovą Azerbaidžane Donatą Montvydą, kuris atliks kūrinį „Love Is Blind“. Transliaciją per Lietuvos televiziją galėsite stebėti šeštadienį 21.00 val.

Pirmuosius savaitgalius pasirodymų vertins komisija, o žiūrovai balsavimo teisės neturės. Visgi nuo šeštadienio iki trečiadienio lrt.lt puslapyje galėsite reitinguoti dalyvius. Daugiausiai virtualių balsų sulaukęs atlikėjas bus apdovanotas rėmėjų įsteigtais prizais.

24 Komentarai

 1. Siaip, mieli redaktoriai, ju ne 6, o 7.. Baiba, Berta, Ieva, Julija, Gabrielius, Neringa, Vincentas

 2. Na nieko gero šias metais nėra, bent daug ko galima tikėtis iš Eden, „DAR“, Neringa Šiaudikytė ir iš Monika Linkytė 🙂 Bet aš daugiausiai daug ko tikiuosi is Eden 😛

 3. Pirmiausiai reikia isgirsti ju eurovizines dainas, o tada jau ir bus galima spresti kuris geriausias 🙂

 4. kaip galima sakyti tas, anas ir pan, dar negirdejom dainu. jei DAR ar Eden atliks visiska nesamone vistiek siusim??? tai tada Donata geriau vel su leva daina, bet profesionaliu atlikimu,kitaip geda bus.

 5. Aš tai labai džiaugiuosi dėl dalyvaujančių šiemet 🙂 Tokių kaip Baiba, Berta, Ieva, Monika, Julija, DAR, Gabrielius, Neringa…

 6. Jau geriau Baiba būtų nedainavus tos dainos, nes žinant originalą skambėjo apgailėtinai. O šiaip tikiuosi gerų dainų iš Pilvelytės ir Bekešo (jei dalyvaus), Beissoul, Linkytės (jei nenusipopsins). Visa kita arba nepatyrę,( kurie Malmės užkulisiuose pridėtų į kelnes ir nusidainuotų) arba pigus, dažnai neįsimenantis šlamštelis, su intonavimo problemom.

 7. pasakysiu taip: nerealiai patiko DAR, EDEN ir Chill Out Have No Doubt, bet man rodos jie per geri eurovizijai ir gaila kad ten ne ju eurovizines dainos

 8. OMG, Pečiūra nori į Euroviziją 😀 Ką dar kas nors sugalvos?

 9. Sveiki, kur galima pamatyti pirmųjų dalyvių pasirodymų video?

Komentuoti