Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2012“: metų pasirodymas ir metų daina

„Eurodienos apdovanojimai 2012“ – tai projektas, skirtas simboliškai išrinkti tuos, kurie šių metų „Eurovizijoje“ buvo geriausi ir kuriais labiausiai liko sužavėti lietuviai. Daugiau informacijos apie apdovanojimų eigą rasite paspaudę čia.

Pirmąją dieną kviečiame jus rinkti nominantus metų pasirodymo ir metų dainos kategorijose.

Metų pasirodymas: Europa geriausiu pripažino švedės Loreen pasirodymą, tačiau Jūsų nuomonė gali būti visai kitokia. Apdovanojimas skiriamas už pasirodymo „Eurovizijos“ scenoje visumą, vadovaujantis bendru dainos, atlikimo bei vaizdo ekrane įspūdžiu. Šioje ir kiekvienoje kitoje nominacijoje kviečiame pasirinkti iki 5 kandidatų.

[polldaddy poll=“6432365″]

Metų daina: tai apdovanojimas vien tik už kūrinį. Siūlant kandidatus šioje kategorijoje reikėtų atsiriboti nuo to, ką matėte scenoje, ir prisiminti tik dainos įrašą. Įvertinkime dainos kūrėjų ir atlikėjų bendrą darbą.

[polldaddy poll=“6432502″]

22 Komentarai

  1. Visose Kategorijose Balsavau Uz Ukraina , Azerbaidzana ir Svedija o kiti buvo skirtingi

  2. Nekenčiu Jedward ir Jedfanių!!!!!!!!!!!!!

    Todėl prašau už juos nebalsuoti 🙂

    O atvirai tariant, yra žmonių, kurie tiesiog negali pakęsti Jedward’ų. 😛

  3. Furija – mum tavo hateriskumas nerupi. pasilaikyk savo kvaila nuomone kitiems, supratai?

  4. FURIJA – ZMONES TURI SAVO NUOMONE IR TU CIA NENURODYNEK UZ KA BALSUOK IR PRASYCIAU TAIP GARSIAI TOS SAVO VARGANOS NUOMONES NESKELBTI.

  5. Justas:ka mum padaryt,jeigu mum jie painka? Manau ir tu turi savo megstamiausiu atlikeju,kurie taip pat patinka ne visiem. Nesakau,kad jie turi visiem patikt,bet jie nieko blogo nedaro nei tau,nei kitiem.. P.s. tu ne ka maziau APGAILETINAS 😉

  6. Aš ir nesakau, kad jie man nepatinka, ar tuo labiau kažką man daro :DDD Tiesiog apgailėtina, kai nori paskaityt normalius žmonių komentarus, o čia mažvaikės kažkokios facebooke papostino ir visos lekia komentuot. Get a life.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.