Eurodiena.lt

Startuoja „Eurodienos apdovanojimai 2012“!

Jau netrukus „Eurodienos“ skaitytojus išrinkti 2012 metų „Eurovizijos“ geriausiuosius pakvies ketvirtieji „Eurodienos apdovanojimai“. 2009 metais startavę simboliniai rinkimai kasmet atgimsta su tikslu išrinkti tuos, kurie dainų konkurso metu labiausiai sužavėjo Lietuvos publiką. Visą liepos mėnesį kviesime Jus, neatsižvelgiant į renginio rezultatus, rinkti 16 nominacijų laimėtojus.

Šiemet apdovanojimai vyks tokia tvarka:

  • Rugpjūčio 1–20 dienomis, pristatydami po dvi kategorijas, kviesime Jus balsuoti ir taip kiekvienoje kategorijoje rinkti nominantus. Kiekvienoje iš šešiolikos kategorijų į kitą etapą pateks po penkis šalių atstovus: tris iš jų išrinksite Jūs, kitus du — „Eurodienos“ portalo komanda.
    „Eurodienos“ kolektyvas taip pat gali nuspręsti, jog kuris nors vienas iš trijų skaitytojų iškeltų kandidatų nėra vertas atitinkamos nominacijos, ir tokiu atveju jį pakeisti užėmusiu ketvirtą vietą skaitytojų balsavime.
  • Antrajame etape (rugpjūčio 28–rugsėjo 8 d.) viską spręsite tik Jūs, 16 kategorijų balsuodami už vieną iš penkių nominantų.

Siekiant užtikrinti apdovanojimų objektyvumą, „Eurovizijos“ geriausius rinksime tik tarp užsienio šalių atstovų.

7 Komentarai

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.