Lietuvos Dainų Daina

Kam nusišypsojo laimė pirmojoje „Dainų Dainos“ laidoje

Šiandien startavo LRT projektas „Lietuvos Dainų Daina“, skirtas išrinkti geriausią Lietuvos dainą, ir lyg tarp kitko — atstovą „Eurovizijai“.

Kiekvienos iš dešimties Lietuvos apskričių balsai buvo paversti į dvylikos balų sistemą. Taigi Vilniaus apskrities balsais buvo sulyginti kelis kartus mažiau gyventojų turinčiai Telšių apskričiai…

.

Susumavus žiūrovų balsus, iš 12 pasirodžiusių atlikėjų į pusfinalius pateko:

 1. Sasha Son— „Pasiklydęs žmogus“ – 92 taškai
 2. Darius Pranckevičius ir Violeta Valskytė „Nelytėta viltis“ – 78
 3. Violeta Tarasovienė„Aš būsiu šalia“ – 74
 4. Vilius Tarasovas „Aš tik tavim tikiu“ – 62
 5. „69 danguje“ — „Meilės simfonija“ – 62
 6. Egidijus Sipavičius — „Per mažai“ – 56

Nepatekusieji:

7) Jonas Čepulis ir Skirmantė — „Uosilėli žaliasai“ – 49
8 ) Augustė — „Not the best time“ – 41
9) Alanas — „Geras jausmas“ – 35
10) Kamilė — „No way to run“ – 33
11) Vita Rusaitytė — „Dar pabūkim drauge“ – 33
12) Milana — „Ar tu mane matei“ – 30

Paspaudę ant dainų, rasite vaizdo įrašus.

Žiūrovų favoritas Sasha Son:

Išsamūs regioninio balsavimo rezultatai:

Tlš. Trg. Klp. Šiaul. Utn. Pnv. Alt. Mar. Kaun. Vln. Viso
J. Čepulis ir Skirmantė 6 5 4 5 6 6 3 4 3 7 49
Violeta Tarasovienė 12 10 8 6 8 7 8 5 5 5 74
Alanas 3 4 2 4 7 5 4 2 1 3 35
Milana 7 4 1 1 10 3 0 0 0 4 30
Vilius Tarasovas 8 8 5 5 12 6 2 12 4 0 62
Augustė 10 7 7 2 6 4 1 1 2 1 41
D. Pranckevičius ir V. Valskytė 3 12 10 7 5 12 10 3 6 10 78
Kamilė 3 4 1 12 4 8 1 0 0 0 33
Sasha Son 5 6 12 10 5 10 12 10 10 12 92
Vita Rusaitytė 6 5 3 4 4 4 0 2 3 2 33
„69 danguje“ 4 7 5 8 5 5 5 8 7 8 62
Egidijus Sipavičius 4 4 3 3 4 12 7 7 6 6 56Po trečio ketvirtfinalio, LRT iš nepatekusių į kitą etapą deleguos dar du dalyvius.

Kita „Dainų Dainos“ laida jau po savaitės, sausio 17 dieną, 21.00 val.

Informaciją apie „Lietuvos Dainų Dainą“, o taip pat atlikėjų kūrinius rasite mūsų nuolat atnaujinamame konkurso puslapyje.

44 Komentarai

 1. Na siaip nesupratau kodel tokia auksta vieta uzeme Darius Pranckevičius ir Violeta Valskytė.Daina man labai nepatiko,pabreziu,labai.O siaip rezultatai daugmaz yra neblogi..patiko Tarasovo daina,69 danguje dar puse bedos sakyciau.kitos irgi tokios neprastos..ka gi laukiam kito sestadienio 🙂

 2. vietoj tarasovo Auguste. Tarasovas sorry uz tokiu zodzius bet jam morscius prasidejo scenoj….
  69 gerai sudainavo…Nenusidainavo. Tiesasakant (atsiparasau ka pasakysiu) ne taip kaip Yva kurios pastoviai dainuot nemoka ir staiposi scenoje, 69 danguje atvirksciai labai gerai pasirode nei kiek nenusidainavo.
  Beje man 69 danguje labiausiai patiko del pagrindines priezasties, tai yra Violonceles. Violoncele yra labai didelis ginklas pries mane.

 3. Nenoriu aš nieko įžeist, bet mano nuomone laimėjo tie, kas nepateko į pusfinalį. Su tokiu organizavimu, laiko tempimu, neaiškiu balsavimu tai geras atlikėjas net pagalvot nenorėtų apie dalyvavimą. Kasmet LRT ritasi žemyn. Šiemet nusirista iki pat dugno, žemiau krist nebeįmanoma.(išskyrus sceną) Baisiai nusivylęs viskuo. Baisiai.

  P.S. Vertas dėmesio tik Saša Son(6 balai). Dar 4 įvertinčiau : Milaną, 69 danguje, Darius Pranckevičius ir Violeta Valskytė. Ir viskas… kitiems neigiami balai. Išvis negaliu tuo patikėti, bet Augustė, kurios dainos visada patiko Eurovizijoje, šiandien buvo totalus nusivilimas. Alanas taippat.

  /Bevardis/

 4. 69 Danguje labiausiai patiko matos labiausiai is visu ruoses. Sasha Son tai ten gryna nesamone tikiuosi Urte laimes 😀 zodziu bus 2:0 Urtes naudai. Tarasovas su iskraipytu balsu tai is vis nesamone :D, riaubiskyte ir sipavicius siaip sau. darius su violeta visai normaliai.

 5. Jau baisesni sou neatsimenu kada paskutini karta maciau. Tiek renginys, tiek daugelis pasirodymu ypatingai nuvyle. Ne nesupratau ka ten alanas bande padaryt: prajuokinti ar jis tik siaip nemate ka daro. Isskirti galima tik riaubiskyte ir sasha son. Daugiau nebuvo ko ziuret ir juolabiau – klausyt… Vienu zodziu – BAISU… Gal finale ir bus graziu pasirodymu, bet koks sou apipavidalinimas gadina visa vaizda. LRT visiskai nepasiruosusi sitam renginiui, nors jau skelbe apie ji tikrai lb ilgai

 6. Pritariu daugumai.LRT sutrinti i muila uz visiska apsileidima.Nu tiesiog KLAIKUS filmavimas,klaikios dekoracijos,pasibaisetini vedejai.. Tiesiog viskas buvo SLYKSTU.. FEAK,einu VEMTI.

 7. bjauru buvo matyt ir ziuret kai 69danguje ALE dainuoja!!!!!!! bek vokalas visa gabala trauke! fu..balsavimas apsurdiskas! vienu zodziu LIETUVA…

 8. labai patiko scena, viskas matosi kaip ant delno, kas ir kiek dainuoja, labai gera ideja, zmones turi matyti atlikeja ir jo daina gireti, o ne sou grozetis, nes taip ir 69 danguje visur ir praslenka, si karta zmonems tikrai turejo akys atsiverti ir turejo pamatyt kas gali dainuoti o kas ne. Manau nubalsuota neblogai. Aisku kaip Tarasovas pakliuvo i 4vieta, visiskai nesuprantu. Na o 69, tikrai tikiuosi, kad nepapuls i Eurovizija , musu Lietuvos atstovauti.Pas mus Lietuvoje yra daug naiviu zmoniu, bet ten Europoje nieko neapgausi, juokinga 4 mergos kartu sudainuot negali, dar reikia back-u, kurie ir taip beveik visa daina sudainavo. Tai jau tada juoktusi is Lietuveles visa Europa.
  Zmones balsuokit uz tikrus atlikejus.

 9. Labai patiko 69 Danguje.Kaip ne keista,nenusidainavo…Jau tikėjausi tragiško kažko.Ir beje,labai gražiai jos atrodė.Jos šou tai tikrai padarytų.O ir daina išties gera.Ir visos gražios tokios,tikros lietuvaitės,tik Karina biški į kitą pasaulio pusę neša ;D Bet šiaip likau patenkinta daugmaž rezultatais…Tik Tarasovas nesuprantu,kodėl išėjo…

 10. 1234>> Kas tie tikri atlikejai? ;DDD Ten tik 69 danguje gerai atrode ir padainavo,VISKAS,NULIS SVEIKU,dar Sashokas neblogai…

 11. nu 69 danguj beje back’a turejo … jei nepastebejoy kas uz jas ir padainavoo…. as irgi buvau suzaveta, bet deja.. ten net ne ju balsai buvo; tik dalinai Karinos ir silpnas balselis Nelly; pasiklausykit geriau dainos, ir pamatysit, kafd net balsai tokie dainuoja, oi; o po to kai tik back’ai dainuoja – tie patys balsai. Nus svarbu, kad mergaites nors bande suvaidinti gyva garsa…. o daina, tai kazkuom Viagra primena; nors tos tai nro spacios dainuoja…. lietuvele jau tokia

 12. Man labiausiai patiko Sasha son ir Riaubiškytė. Taip pat Darius su Violeta neblogai sudainavo.
  69 danguje scenoje atrodė neblogai, bet tik atrodė. Iš visų keturių merginų normaliai dainuojančią girdėjau tik Kariną. O ir šiaip be back vokalisčių daina būtų skambėjusi apgailėtinai. O juk grupę sudaro keturios merginos…bebalsės merginos. O dar ta simfonija. Neneigsiu, kad buvo gražu. Bet eilinį kartą tokios grupės be šou elementų neapsiėjo.

 13. Na ir aš pakomentuosiu ;D Tarosovienė tai gerai sudainavo, daina tokia nebloga, balsas geras, nusivyliau Milana. Aišku, negali naudot eurovizijoj kad balsą keistų tad… Na Saša son dar gerai pasirodė, pripažinkim tiesą. Na o 69 danguje nepatiko. Kai tik Karina pradėjo dainuot su ja dainavo back vokalistės kartu. Kam to reikėjo? Karina turi geriausią balsą iš tu kitų, nemačiau reikalo kišt back voaklisčių, na bet tada reiškias ji ne taip gerai dainuoja. Dar Nelly bandė ką nors dainuot. O apie tas dvi nebekalbu.
  Gaila, kad Augustei nepasisekė. Na, bet ir šiemetinė daina jos buvo tikrai silpnesnė.

 14. http://www.youtube.com/watch?v=jWips5hzeEU

  Kai vakar klausiau ir man pasirodė, kad Back’o buvo labai daug, bet ištikro tai back’as ir tebuvo back’as, o pagrindą dainavimo sudarė 69 danguje merginų balsai.

  Galutinė išvada : Daug vilčių į jas nedėjau, bet manau, kad gavom daugiau nei buvo galima tikėtis. Nepamirškim įvaizdžio, kuris turi didelę reikšmę.

  /Bevardis/

 15. Nu man tai keista kaip Jonas su Skirmante nepateko. Vienintele gera daina! Tokios dainos nebutu gaila siust i eurovizija

 16. Pats balsavimas tai nesaziningas. Man atrodo visiskai skirtingus rezultatus butume mate, jei imtu ne regionu balsus ir uz juos duotu balus, o visos Lietuvos balsus bendrai.

 17. O man labai patiko ir organizavimas, ir viskas. Kaip tik šaunu, kad balsavo iš miestelių, kaip kokioj Eurovizijoj. Labai šaunus projektas, ir, manau vykęs. Juk LRT nekalta, kaip žmonės balsuoja. Atrodo, kad balsuoja tie, kurie neturi skonio.Galėjo Jonas ir Skirmantė patekt, arba Augustė. Nu jeigu jums gražiau kažkokios 69 arba YVOS, kur ten muzika iš vis nelabai galima pavadint, tai jūsų pasirinkimas. Bet tikrai – nebalsuokit už „mažiausiai nepatikusį“ ir pan.. Balsuokit, jei tikrai jums ta daina patinka ir ją nebūtų gėda parodyti Europai. (Tarp kitko, taip kad jau būtų gėda, tai iš pirmo pusfinalio manau niekas jos nepadarytų. Vienas geriau, kitas blogiau, bet gėdos nepadarytų.)
  Ir dar – juk visuomet tokių dalykų pasitaiko. Juk ir pernai, užpernai ir dar anksčiau, visada būdavo tokių laidų, kuriuose geri atlikėjai iškrenta.
  Bet LRT tikrai ne gėda, kaip tik šiais metais man ypatingai patinka Dianų daina.
  Tai tiek (atsiprašau už beprotiškai ilgą komentarą 😀 )

 18. Man idomiausia daina buvo, zinoma, Jono ir Skirmantes.. Zemai lenkiu galva!!! 🙂 Saunuoliai! Kurkit! Irasinekit! taip pat, Sasha Son su tikrai puikiu vokalu, beje, mano nuomone, vienu geriausiu Lietuvoje.

  Nuostabus Back’ai… be ju cia… mmmm… na patys zinot 🙂 😉

 19. ZIAURU ZIURET KAIP YRA VISKAS PAPIRKTA IR NUPIRKTA 🙁 TA LIETUVA ,,,,,

 20. Kaip pateko tas kniaukiantis miaukiantis Vilius,M????? Ghrrrrr… Nesuprantu jūsų

 21. nu realiai kas susigaudo supranta, kad 69 danguj visa laika denge back’as; nu tik idomu kaip krizes metu jos toki pasirodyma surenge… ne paslaptis kad leituvoj is muzikos sunku pragyneti; tai gali patvirtini tikra profesionale ir puikui balsa turinti Sciogolovaite

 22. nu viskas isaiskes pusfinaly ar gyvai dainavo ar ne 🙂 kai reiks dainuot su lrt grupe atliekimu be jokiu beku taigi neisradinekit dviraciu

 23. gaila kad Milana nepateko pasirodimas buwo tikrai vertas demesio …

 24. kam išvis čia kažkoki durna konkurasa daro kad visvien newarys i eurovizija?!

 25. O man vat idomu kokiu budu buvo fiksuojami skambuciai?….pagal ka? Pagal abonento registracijos vieta? bet tada kaip su visais eziais, pildyk ir t.t.? Tiesiog pagal vieta, is kur skambutis?- Na sakyciau brangogai apseitu siustuvu parodymu gaudymas….na keistai kazkaip…
  Ir kaip galima lyginti pvz. Marijampoles balsavimus su Vilniaus? balsu kiekis koordinaliai skyriasi, o balu duodama tiek pat…
  Absurdas….

 26. to Senseless: jo as irgi pastebejau back’as pargrinde dainavo! xD

 27. Labai puikus konkursas. Daug gražių dainų. Sužavėjo „Nelytėta viltis“. Šaunuolis, Dariau, kad tokią gražią dainą sukūrei ir gražiai su Violeta atlikai. Džiugu, kad jauni žmonės kuria tikras dainas. Sėkmės jums.
  Elena

 28. Mano nuomone, verčiausi yra Sasha Son, Violeta Valskytė ir Darius Pranckevičius, Violeta Tarasovienė. VISKAS! apie kitus patyliu…

 29. Jau 69 dangije i eurovizija vaziuoiti negaletu nes ten per pasirodyma ant scenos gali buti tik sesi zmones, o pas jas vien dainuojanciu keturios plius pritariamasis vokalas (trys pritarianciosio), bet tas pritariamasis vokalas atliko visa dina pat pirmos eilutes iki paskutines eilutes, nes be ju butu buve klaiku klausyti

 30. Milius visitiek visus apdėjo..8)) parodė klasę kaip reik dainuot ;DD

 31. Kaip kaskas taisingai pasake Sipavicius rock!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 32. aš tik už sashą son man jis be galo talentingas ,aš klausau jo ir gyventi gera,man jis nerealus,nors aš vyresnė bet sashos son atliekamos dainos man -super,aš tik už Dimą,beprotiškai dievinu.

 33. klausausi sashos son ir malonumą jaučiu,man jis super ,jis talentingas,DIMOS balsas tai dievo dovana,duok dieve jam sėkmės.

 34. noreciau suzinoti back vokalisku vardus t.y. vienos:D Kristina,Girmante ir…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.