Fanai

Prasideda „Barbara Dex“ apdovanojimai

Jau tapo tradicija, kad nuvilnijus „Eurovizijos“ dainų konkursui, internetinėje erdvėje prasideda „Barbara Dex“ apdovanojimų balsavimas. Tiesa, nė vienas iš konkurso dalyvių tikrai nenorėtų gauti šio apdovanojimo, nes jis yra įteikiamas tos šalies atstovams, kurie scenoje buvo apsirengę blogiausiai. Apdovanojimai startavo 1997 metais ir yra pavadinti Belgijos atstovės Barbaros Dex „garbei“, kuri į 1993 metais vykusio konkurso sceną lipo su savo pačios modeliuota ir siūta suknele, kuri susilaukė daugybės neigiamų atsiliepimų.

Prieš metus apdovanojimas buvo įteiktas Gruzijos garbę gynusiai grupei „Eldrine“, kurie „Eurovizijos“ scenoje pasirodė su juodais drabužiais, papuoštais žaliomis detalėmis. Nors sceninė apranga nebuvo palankiai įvertinta fanų, bet tai nesutrukdė gruzinams pakliūti į konkurso finalą.

Atiduoti savo balsus už šiais metais „Eurovizijoje“ blogiausiai apsirengusius šalių atstovus galite paspaudę šią nuorodą. Savo balsus atiduoti galite iki birželio 2 dienos vakaro.

„Barbara Dex“ apdovanojimo laimėtojai nuo 1997 iki 2010 metų:

30 Komentarai

 1. Manau, Albanija rimčiausia kandidatė. Airiai irgi verti, bet jų toks stilius. Latvės labai pigiai atrodė, bet nemanau, kad jos laimės. Olandė-indėnė kai kam galėjo visai patikt. O kas 2011m laimėjo? Gal airiai..

 2. Balsavau už Baltarusiją,bet dabar prisiminiau,kad Latvija ten vapše glūxa buvo…

 3. nu 2010 serbas tai tikrai nepelnytai gavo… :/ aš už airius, sako ‘jų toks stilius’ tai tas stilius ne į temą visai. Be to, Verkos Serdiučkos irgi ‘toks stilius’ 🙂

 4. Svyruoju tarp Latvijos ir Bulgarijos.
  Latvijos atstovė su savo draugėm atrodė kaip kokiame namų šeimininkių vakarėlyje..
  O Sofi Marinova iš Bulgarijos kažkaip kaip iš Gariūnų apsirengusi. Nuvalkiota „žavių“ pupyčių mada su belenkokiais batais.

 5. Viktorai 🙁 Izraelio grupė tikrai nebuvo klaiki 😛

  Balsuočiau už Švediją – su Jeanu Paulu Gaulthieriu susiderino, kad nupeštų iš Danos International suknelės plunksnas ir prisisiuvo 😀

  Bet iš tikrųjų – balsuoju už Prancūziją. Gladiatoriaus korsetas + juostos = WTF efektas. O kas būtų jei atsisakytų juostų… 😀 😀 😀

 6. taip Edvinai,baisiai albane atrode.ne tik tas slydas kaip sakai,bet tos melynos uzuolaidos prieky ir uz nugaros baisu,o visu baisiausia tai ta kaltunine uodega ant krutines 😀

 7. nu jau jus uz latve vertesniu neradot ar ka. Albanija, Kroatija su gaidzio uodega, airiai. Balsuokim uz klaiku ivaizdi, o ne uz tai, kad sukneliu spalvos nedera.

Komentuoti