Eurovizija 2012 (renginys)

Šį vakarą – didysis 57-osios „Eurovizijos“ finalas su Donatu Montvydu!

Šiandien, 22.00 val., Azerbaidžano sostinėje prasidės 57-osios „Eurovizijos“ finalas. Antradienį ir ketvirtadienį vykusiuose pusfinaliuose dvidešimt dalyvių, tarp kurių ir Lietuvos atstovas Donatas Montvydas, iškovojo galimybę pasirodyti šiandien. Dar šešios šalys: Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Italija, Azerbaidžanas, Ispanija ir Vokietija, yra automatiškai finale, tad iš viso šį vakarą stebėsime 26 atlikėjų pasirodymus

„Eurovizijos“ nugalėtoją lygiateisiu balsavimu rinks komisija ir žiūrovai. Tiesa, profesionalai savo verdiktą pareikš kiek anksčiau, vertindami vakar vėlų vakarą vykusios generalinės repeticijos pasirodymus. Kiekvienoje šalyje esančių penkių komisijos narių balsai bus sumuojami su eterio metu gautais žiūrovų balsais ir taip gaunami bendri tos šalies skiriami balai.

Šį vakarą balsuos visos 42 šiųmetiniame konkurse dalyvavusios šalys. Kviečiame savo favoritus palaikyti aktyviai už juos balsuojant renginio metu ekrane nurodytais numeriais.

Finalą stebėti galėsite per Lietuvos televizijos pirmąjį kanalą arba internetu oficialioje „Eurovizijos“ svetainėje, paspaudę čia (būtina turėti specialų transliacijos „įskiepį“).

Jau dabar kviečiame užsukti ir į „Eurodienos“ „Facebook“ puslapį, kur kiekvienas, kuris prieš renginį arba renginio metu iki prasidedant rezultatų skelbimui, atspės visas šalis, kurioms atiteks 1–10 vietos, gaus „Eurovizinį“ ženkliuką.

Renginio metu taip pat kviečiame į mūsų „Eurovizijos“ pokalbių „Skype“ kambarį, kuriame galėsite diskutuoti kartu su kitais konkurso žiūrovais.

Thomas Hanses (EBU) nuotr.

57-ąjį „Eurovizijos“ finalą pradės pernai metų nugalėtojai – Ell ir Nikki. Jie Europai atliks kūrinį, lėmusį, kad 2012 metų konkursas vyksta Azerbaidžane – „Running Scared“.

Po jų pasirodymo, prie Eldaro (Ell) prisijungs Layla Alijeva ir Nargiz Birk-Petersen. Ši trijulė – vakaro vedėjai. Jiems trumpai pristačius balsavimo taisykles, ateis metas pasirodyti 26-iems finalo dalyviams:

Pasirodymo nr. Šalis Atlikėjas Daina
01. Jungtinė Karalystė Engelbert Humperdinck Love Will Set You Free
02. Vengrija Compact Disco Sound Of Our Hearts
03. Albanija Rona Nishliu Suus
04. Lietuva Donny Montell Love Is Blind
05. Bosnija ir Hercegovina Maya Sar Korake Ti Znam
06. Rusija Buranovskiye Babushki Party For Everybody
07. Islandija Greta Salome & Jonsi Never Forget
08. Kipras Ivi Adamou La La Love
09. Prancūzija Anggun Echo (You And I)
10. Italija Nina Zilli L’Amore E Femmina (Out Of Love)
11. Estija Ott Lepland Kuula
12. Norvegija Tooji Stay
13. Azerbaidžanas Sabina Babayeva When The Music Dies
14. Rumunija Mandinga Zaleilah
15. Danija Soluna Samay Should’ve Known Better
16. Graikija Elfetheria Eleftheriou Aphoridisiac
17. Švedija Loreen Euphoria
18. Turkija Can Bonomo Love Me Back
19. Ispanija Pastora Soler Quedate Conmigo
20. Vokietija Roman Lob Standing Still
21. Malta Kurt Calleja This Is The Night
22. Makedonija Kaliopi Crno I Belo
23. Airija Jedward Waterline
24. Serbija Željko Joksimovič Nije Ljubav Stvar
25. Ukraina Gaitana Be My Guest
26. Moldova Pasha Parfeny Lăutar

Pertraukos:

 1. Tarp Norvegijos ir Azerbaidžano;
 2. Tarp Švedijos ir Turkijos.

Visų šio vakaro dalyvių pasirodymų sutrumpinimas iš vakar vykusios generalinės repeticijos:

Kad „Euroviziją“ stebėti būtų įdomiau, paruošėme lenteles, kurias atsispausdinę, prieš televizijos ekranus turėsite visų dalyvių sąrašą bei galėsite vertinti pasirodymus.  Galite atsisiųsti ne tik lietuvišką, bet ir anglišką lentelės versiją.

Paprasta lentelės versija skirta vienam žmogui, o horizontali, su didesniu laukeliu įvertinimams – keliems asmenims.

Atsisiųsti:

Finalas (lietuviškai)
Finalas (lietuviškai) (horizontali)
Finalas (angliškai)
Finalas (angliškai) (horizontali)

Po pasirodymo Europą turės 15 minučių atiduoti balsus savo favoritams. Sustabdę balsavimą, vedėjai sceną užleis garsiam Azerbaidžano atlikėjui Eminui Agalarovui. Po vyriškio pasirodymą ateis metas šio vakaro ir šių metų „Eurovizijos“ kulminacijai – balsavimui. 42 šalys viena po kitos praneš savo balsus ir maždaug apie 1 valandą nakties sužinosime kurios šalies atstovai iškovos šių metų konkurso trofėjų.

32 Komentarai

 1. Labiausiai mano širdis linksta prie Roman’o (Vokietija). : ) <3
  Dar keli mano favoritai : Jedward, Tooji, Mandinga, Babuškos, Loreen. Bet kaip ir sakė Užkuraitis: " Loreen finale, Babuškos irgi, tačiau laimės Donnis". Gal tai ir buvo juokas, bet ką gali žinot, gal tai ir įmanoma :DD Tad, pavaryk, Donny!
  Btw, sekmės visiems dalyviams ir tikimės iš jūsų laaaaabaaaai gerų šou. :)))

 2. Slėpkis tu su savo SIemens arena. Kauno Žalgirio arena tokiems renginiams daug daug geresnė, nes didesnė ir modernesnė.

 3. Mano Top10:

  1. Švedija – Loreen – Euphoria
  2. Danija – Soluna Samay – Shoul’ve Known Better
  3. Ispanija – Pastora Soler – Quedate Conmigo
  4. Vokietija – Roman Lob – Standing Still
  5. Italija – Nina Zilli – L’Amor E Femmina
  6. Jungtinė Karalystė – Engelbert Humperdinck – Love Will Set You Free
  7. Sabina Babayeva – When The Music Dies
  8. Estija – Ott Lepland – Kuula
  9. Prancūzija – Anggun – Echo (You and I)
  10. Ukraina – Gaitana – Be My Guest

 4. 1. Švedija – Loreen – Euphoria
  2. Vokietija-Roman Lob-Standing Still
  3. Rusija-Buranovskiye Babushki-Party for everybody
  4. Italija – Nina Zilli – L’Amor E Femmina
  5. Jungtinė Karalystė – Engelbert Humperdinck – Love Will Set You Free
  6. Norvegija-Tooji-Stay
  7. Prancūzija – Anggun – Echo (You and I)
  8. Turkija-Can Bonomo-Love me back
  9. Airija-Jedward-Waterline
  10. Lietuva-Donny Montell-Love is blind

 5. Jau visi apsesti su ta svede…. kaip zombiai kokie :DWake up people! yra daug geresniu siais metais! Babulios ir tai 100 kart geresnes 😀

 6. as tik norejau pabrezt, kad yra geresniu atlikeju siais metais. Tiesiog tie svedai pradejo per prievarta dar iki ESC kist mums ta Loreen daina. nu jau atsibodo, tikrai. Euphoria man patiko 3 dienas, o po to vsio. Cia eiline pops’ine daina. Kokiu eurovizijoje pilna ;// na bet laimet gali, nes tai Svedija su savo pigiom dainom :/ PERVERTINTA!

 7. As visiskai sutinku su deimante, jau taip yra nusibodusi ta svedes daina, o balsuos uz ja tiesiog is inercijos, nes zmones labai pasiduoda tokiems itikinejimams, kai nuolatos yra sukama daina ( Ir tik si daina) net per radijo stotis ;D

 8. 1. Sweden
  2. Romania
  3. Norway
  4. Cyprus
  5. Greece
  6. Ukraine
  7. Serbia
  8. Iceland
  9. Hungary
  10. France
  Mano top 10

 9. Nežinau, ar kas skaitėt straipsnį Lietuvos Ryte, bet ten buvo rašyta, jog sklinda kalbos iš eurovizijos organizatorių, kad pirmame pusfinalyje vienai šaliai žiūrovai atidavė daugiausia balsų, o komisija kaip reikiant pašykštėjo… visai gali būti, jog tai buvo Rusija su babuškomis, tad abejoju, ar vien žiūrovų palaikymo užteks, joms laimėt euroviziją… Montvydas manau pasirodys neblogai, ir vieta tikriausiai nebus žema, o kad į kokį 10-uką… bet šiaip mano favoritė Loreen, o kaip ten bus, pamatysim vėliau… 🙂

 10. 1. Švedija
  2. Vokietija
  3. Rumunija
  vat,jei taip būtų,būčiau patenkinta 😀

 11. Loreen. As tik uz loreen ir man px ka kiti kalba. nepatinka, klausykit savo rusiu, rumuniu ir t.t.

 12. O man visos dainos patinka, bet babuškos savo originalumu gali visus paimt… nes tie tobuli balsai ir kūnai jau pabodo daugumai…

 13. Jus isprotejote ar ka,kad papuoleDonatas ifinala,jau svaigstat kad laimes,atsikvosekit,paziurekit i dainas,jau viena Ispanijakaippavare,kadDonatas jau uzsmirstas,kad tik bent vieta padoriapaimtu ir tai saunuolis

 14. Pasidalinu pastebejimu….Rumunijos atstoves dainos melodija labai jau panasi i vieno rusisko atlikejo sena daina Николай Носков – Паранойя. Sutapimas? Ivertinkite patys 🙂

Komentuoti