Eurovizija 2012 (renginys)

2013 metų „Eurovizija“ – gegužės 14–18 dienomis

Šiandien vykusioje Europos transliuotojų sąjungoje (EBU) ir Azerbaidžano nacionalinio transliuotojo spaudos konferencijoje buvo aptartas vakar vykęs pusfinalis ir paskelbtos preliminarios kitų metų konkurso datos.

Kalbant apie vakarykštį vos prieš kelias savaites pabaigtoje Baku „Crystall Hall“ arenoje vykusį renginį, verta paminėti, jog Rumunijos atstovė turėjo problemų su į ausinę transliuojamu garsu. Visgi, tai merginai nesutrukdė patekti į finalą.

Balsavimo rezultatai tarp komisijos ir žiūrovų gan stipriai išsiskyrė, tačiau net aštuonios iš dešimties šalių buvo išrinktos bendru sprendimu, 1 valstybė šeštadienį pasirodys didelio žiūrovų palaikymo dėka, o dar vienos šalies atstovai sužavėjo tik komisijos narius. Beje, Albanijos televizija tiesiogiai netransliavo pirmojo pusfinalio dėl šalyje paskelbto nacionalinio gedulo po tragiškos autobuso avarijos.

Nors 2012 metų „Eurovizijos“ konkursas dar nepasibaigė, tačiau EBU jau paskelbė, kad kitąmet konkursas vyks kiek anksčiau nei šiemet — pusfinaliai numatomi gegužės 14 ir 16 dienomis, o finalas turėtų vykti gegužės 18 dieną.

7 Komentarai

  1. Speju kad salis kuri finale pasirodys tik ziuri deka yra Albanija,o Rusija arba Airija isgelbejo ziurovai 🙂

  2. Aš ir manau kad Albanija išgelbėjo žiuri 😀 dar dėl tos avarijos studentu žiaurios gal pagailėjo Albanijos….

Komentuoti