Eurovizija 2012 (renginys)

Tiesiogiai iš Baku: šio vakaro favoritai

Specialiai „Eurodienai“ iš Baku Arvydas Makselis.

Jau seniai nėra naujiena, kad iki „Eurovizijos“ konkurso likus dar keliems mėnesiams, daugelis fanų bando atspėti, kas pateks į didįjį finalą ir jame nugalės. Šie metai nėra išimtis — Baku spaudos centre žurnalistai bei fanai įtemptai diskutuoja apie tai, ko tikėtis iš šio vakaro pusfinalio.

„Eurodiena“ pasidomėjo, kurių dešimties iš šį vakarą „Crystal“ arenoje pasirodysiančių šalių laukia sėkmė ir, be abejo, bilietai į „Eurovizijos“ finalą gegužės 26 dieną. Ypač įdomi yra Baku esančių spaudos atstovų bei fanų nuomonė, kadangi visi susirinkę jau matė generalines repeticijas, kuriose atlikėjai pasirodė tai, ką šį vakarą pamatys Europos gyventojai.

Be abejo, Rumunijos radijo atstovas įnirtingai mojuodamas savo šalies vėliavėle teigia, kad jo favoritė Rumunija, Austrijos dienraščio žurnalistas neabejoja savo šalies patekimu į finalą, o Islandijos fanai sako, kad islandiška drama alsuojantis pasirodymas yra labiausiai nusipelnęs finalo. Tačiau, ko gero, didžiausias ir vieningiausias spaudos centro palaikymas tenka Rusijos atstovėms „Buranovskije Babuški“. Vos tik močiutėms pasirodžius ant scenos, pasigirsta palaikantys šūksniai bei plojimai. Nežinia, ar dėl to kaltas močiučių nuoširdumas, ar gerai atliekama primityvoko turinio daina, tačiau spaudos atstovų širdys jau užkariautos.

Manto Degučio nuotr.

Gausiai Azerbaidžano televizijose besireklamuojantys rumunai „Mandinga“ nestokoja ne tik komplimentų dėl būsimo pasirodymo šio vakaro pusfinalyje, tačiau ir prognozių, kad kitais metais konkursas gali vykti Bukarešte. Nemažai dėmesio — tiek teigiamo, tiek neigiamo gauna San Marino atstovė Valentina. Tiesa, bene daugiausiai teigiamų komentarų ir plojimų ji susilaukia iš fanų, o ne iš žurnalistų. Galima spėti, kad tokiam fanų susidomėjimui įtakos turi faktas, jog San Marino dainą parašė legendinis Eurovizijos kompozitorius Ralph Siegel, „Eurovizijai“ sukūręs ne vieną dešimtį dainų.

Tuo tarpu 2011 metais Diuseldorfe lankęsi žurnalistai tikriausiai dar nostalgiškai prisimena praėjusių metų konkursą, mat aktyviai reiškia palaikymą Airijos atstovams „Jedward“. Kitos šalys, kurias paminėjo kalbinti spaudos atstovai, yra Graikija, Albanija, Izraelis, Kipras, Moldova.

Europoje veikiančių lažybų bendrovių nuomone šį vakarą daugiausiai šansų patekti į finalą turi Rusija, Rumunija, Islandija, Danija, Airija, Kipras bei Graikija.

20 Komentarai

 1. pritariu,svedija laimes eurovizija.O del siandien eurovizijos tai be abejo palaikysiu bobutes ir Kipra 😉 bus matyti,kai dainuos gyvai.Nes jaudulys daznai pakisa koja,gerai pasirodyti

 2. O Dieve, lažybų bedrovės jog gali patekti Graikija. O Diev.. ta Graikija, nors ir visada ji pereina į finalą, bet šį kartą, nei daina nei jos atlikimas nekoks. Na nebent, žmones papirks ugningas pasirodymas ir gal Graikijos atstovės išvaizda.

 3. graikijos daina labai gera zodziu skonio reikalas ir topuose gerai ivertintas tokiu eurovizijoje dainu ir reikia

 4. Pritariu Šiek tiek.
  Jaučiu pateks Graikija, bet žiauriai nenorėčiau. :((

 5. Edvi – geriau sakyk, kad merginos išvaizda labai gera 😀
  Daugiau nieko gero aš nematau, bet pritariu, skonio reikalas čia.

 6. lietuva yra keista salys jog tokios dainos zauriai patinka o uzsienyje visi spangsta del dainu tokiu net merginos tai nereikia jog balsuojama uz merginos grozi tai uzsienys valdo

 7. Laimės Švedija, bet gali laimėti ir Rusija, nes Rusija pati didžiausia pasaulio valstybė ir ji gali viską!

 8. Jei laimės bent viena iš šių:

  1st Rumunija
  2cnd Kipras
  3rd Prancūzija
  4th Švedija
  5th Graikija

  Tai būsiu be galo patenkintas. : D

  O šiaip tai.. Austrai veža!!!

 9. RUSSIA

  SWITZERLAND

  DENMARK

  ICELAND

  IRELAND

  IZREAL

  HUNGRY

  ALBANIA

  AUSTRIA

  MOLDOVA

  pateks

 10. Kipras, Danija, Rusija, Graikija, Albanija, Rumunija, Belgija,Suomija, Islandija, Airija.

 11. MANO SPEJIMAS
  ISLANDIJA
  GRAIKIJA
  RUMUNIJA
  KIPRAS
  DANIJA
  RUSIJA
  AIRIJA
  ALBANIJA
  MOLDOVA
  SVEICARIJA

 12. kadangi nera apzvalgos realiu laiku tairasau spejima cia ir nebdanykit neduoti prizo jei atspesiu:D

 13. Rusija, Sveicarija, Danija, Islandija, Airija, Austrija, Moldova, Albanija, Izraelis, Vengrija. pateks manau

 14. Spėju, kad tikrai pateks..
  Albanija
  Izraelis
  San Marinas
  Rusija
  Vengrija
  Moldova

 15. Islandija Rumunija Sveicarija Danija Rusija Vengrija Kipras Graikija Airija Latvija

 16. Et, vieną prašoviau. 😀

  Bet aš negaliu patikėti. IZRAELISSS?????????????

 17. Na iki ko nusirito jau kad babuškos net į finalą pateko 😛 nei Švedija, nei Rusija nelaimės 😛 laimės Islandija 😛 Nors kita vertus jau geriau Švedija laimi negu Rusija 😛

Komentuoti