Eurovizija 2012 (renginys)

Pirmasis Ninos Zilli pasirodymas „Crystal Hall“ arenoje

Andres Putting (EBU) nuotr.

Dar viena atlikėja, šiandien pirmą kartą lipusi ant „Crystall Hall“ arenos scenos – Italijai atstovaujanti Nina Zilli. Merginos pasirodymo metu visa scena nusidažo dviejų – juodos ir baltos – šviesų ruožais, tokių pat spalvų vaizdus matome ir LED ekranuose.

Balta pusilge suknele šiandien pasipuošusi Nina kūrinį „L’amore e femmina“ atlieka ne viena – jai iš dešinės stovi trys pritariantieji vokalistai (dvi merginos ir vienas vaikinas). Visi atlikėjai pasirodymo metu juda gan nemažai.

Bene didžiausi Ninos Zilli koziriai – jos didelė charizma ir plačios vokalinės galimybės. Tačiau ar viena iš šiųmetinio konkurso lyderių laikoma atlikėja pasieks ar net pagerins pernai užimtą antrąją vietą, paaiškės jau greitai.

10 Komentarai

  1. Tai ji ne italiskai o angliskai dainos? :OOOOOO wow i cant believe tik dbr pamaciau neitiketina :O maniau italiskai 😀 kuri versija jum daugumai geriau? 😀 ne nu cia tai geras visada italiskos klausiau sust ir angliska versija sakes 😀

  2. Abi versijos iš tikro žiauriai geros. Bet angliška man labiau priimtina kažkaip. Itališka tokia subtilesnė, o šita veža. Ir aš manau, kad ji arba Ispanijos atstovė yra vienos pagrindinių varžovių su išliaupsintąja Loreen, kuri beje jau nusibodo :))

  3. kazkodel man 2 dainos eina greta italijos ir prancuzijos. nepasakysiu, kad nepatinka, bet ir nesinori klausyt, balsas geras, matyt dainos ne mano skonio. bet 10 turetu but, nes daug kam patinka:}. beje man pirmas variantas labai patiko

Komentuoti